statistika.webstranka.sk
06.02.2010 17:57:40 Zimné majstrovstvá žien - 3. kolo - sobota - súhrn
<< staršia<< všetky >>novšia >>
BRATISLAVA 6. februára (SITA) - Súhrn výsledkov sobotnajších zápasov na turnaji 3. kola zimných majstrovstiev vo vodnom póle žien:

Slávia UK Bratislava - PVK Vrútky 7:17 (0:4, 6:3, 0:6, 1:4)
Góly: Žureková 3, Mátušová, Kubánová, Adamcáková a Szapuová po 1 - E. Hájková 6, Kucianová 4, Migrová a Valocká po 3, Barániková 1
Presilovky: 6/1 - 6/3, Pokutové hody: 0 - 4/4, 100 divákov
Slávia UK zacala zle a po prvej štvrtine prehrávala o 4 góly. V druhej štvrtine prepla na vyšší prevodový stupen a dokázala aj vyrovnat. V polovici zápasu prehrávala o jeden gól a zdalo sa, že odohrá vyrovnané stretnutie. V tretej štvrtine však prepadla, Vrútky strielali jeden gól za druhým a do konca zápasu s prehladom rozdiel zvyšovali.

PVK Vrútky - TOZAN Sport Club Topolcany 10:8 (1:0, 1:3, 1:2, 7:3)
Góly: E. Hájková a Migrová po 4, Baraniková 2 - Kuníková 3, Hýroššová 2, Kudlacíková, Kopcová a Kobská po 1
Presilovky: 4/2 - 5/1, Pokutové hody: 2/1 - 0, 50 divákov
Vrútky dobre zacali, ale zahodili vela šancí. Topolcany sa chytili a obrátili vývoj a na zaciatku poslednej štvrtiny viedli už 6:3. Vtedy opät zabrali skúsené Vrútocké hrácky, dali 5 gólov za sebou a vítazstvo si už ubránili.

TOZAN Sport Club Topolcany - Slávia UK Bratislava 19:10 (4:1, 5:4, 5:3, 5:2)
Góly: Koubská 6, Kopcová 5, Lindtnerová 4, Kuníková 3, Hýroššová 1 - Kubánová 3, Szapuová 2, Mátušová, Mihalkovicová, Adamcáková, Žureková Madarová po 1
Presilovky: 1/1 - 3/2, Pokutové hody: 0 - 0, 100 divákov
Topolcany dobre zacali, ked využili slabšiu koncentráciu dievcat z Bratislavy. Tie sa potom pokúsili o zvrat a dotiahli až na rozdiel jedného gólu. Potom však Topolcany využili slabšiu formu Bratislavskej brankárky a opät získali viacgólový náskok. V druhej polovici Slávia UK hrala dost stereotypne a odovzdane a góly v sieti jej náhradnej brankárky pribúdali až na konecných 19:10.