statistika.webstranka.sk
10.03.2010 21:05:11 EMM extraliga mužov - streda - súhrn
<< staršia<< všetky >>novšia >>
BRATISLAVA 10. marca (SITA) - Súhrn výsledkov stredajších stretnutí 13. kola vodnopólovej EMM extraligy mužov 2009/2010:

KVP NCHZ Nováky - Slávia UK Bratislava 7:10 (1:3, 3:2, 2:1, 1:4)
Góly: T. Bielik a Baláž 2, Halač, Grman, M. Bielik po 1 - Nedbal 4, Korauš, Pintér, Vaňo, Brezina, Hruška a Ružička po 1, 300 divákov
Úvod zápasu lepšie vyšiel Bratislavčanov, ktorí po prvej štvrtine viedli 3:1. Vodnopólisti hosťujúcej Slávie si postupne vybudovali až trojgólový náskok (5:2). Ku koncu tretej štvrtiny sa ale podarilo domácim vyrovnať na 6:6. Záverečné dejstvo však lepšie zvládli hosťujúci hráči z Bratislavy, ktorí zvíťazili 10:7.

KPŠ Akademik Košice-Staré mesto - ŠKP Košice 15:6 (3:0, 3:1, 6:2, 3:3)
Góly: Zaťovič 6, T. Bačo 4, Zareva 2, Kusko, Šurim, Šuster po 1 - Nagy 2, Vidumanský, Kašper, Čiernik, Kšiňan po 1, 50 divákov
Domáci potvrdili úlohu favorita a s prehľadom zvíťazili.