statistika.webstranka.sk
13.06.2010 20:20:54 I. liga žien - víkendový súhrn
<< staršia<< všetky >>novšia >>
VRÚTKY 13. júna (SITA) - Súhrn výsledkov víkendových stretnutí I. ligy žien vo vodnom póle:

SOBOTA
Slávia UK Bratislava - PVK Vrútky 0:15 (0:5, 0:3, 0:4, 0:3)
Góly: Migrová, Barániková, K. Hajková po 3, E. Hajková, Kucianová po 2, Valocká, Horváthová
Jednoznačné víťazstvo Vrútok, ku ktorému prispeli kvalitné taktické výkony všetkých hráčok.

PVK Vrútky - Slávia UK Bratislava 16:4 (4:1, 3:2, 4:0, 5:1)
Góly: Migrová 5, Valocká, Očenášová po 3, K. Hajková 2, E. Hajková, Kucianová, Barániková - Kovačičová 3, Kubánová
Po pomalšom začiatku sa od polovice stretnutia dostali Vrútky do dominancie. Strelecky vynikla Michaela Mirgová, ktorá zaznamenala 5 presných zásahov. Oba zápasy boli pre PVK Vrútky povinnými víťazstvami v snahe obhájiť titul.

NEDEĽA
PVK Vrútky - TOZAN Sport Club Topoľčany 10:6 (4:2, 1:0, 2:2, 3:2)
Góly: Migrová 3, Barániková 2, E. Hajková, Kucianová, Valocká, Sachézyová, Horváthová - Laciková 2, Jančeková, Janoušková, Kuníková, Kopcová, 80 divákov
Družstvá predviedli vyrovnaný zápas, v ktorom o výsledku rozhodla prvá štvrtina.

TOZAN Sport Club Topoľčany - PVK Vrútky 5:6 (0:3, 2:1, 1:2, 2:0)
Góly: Laciková 2, Kuníková 2, Kopcová - Kucianová, Migrová po 2, E. Hájková, Valocká, 80 divákov
V druhom stretnutí bola pre konečný výsledok rozhodujúca prvá štvrtina, ktorú vyhrali vodné pólistky z Vrútok 3:0 a napokon zvíťazili tesne 6:5.