www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk
25.10.2010 17:10:47 V nominácii na zápas proti Ukrajine aj mladík Kozmér
<< staršia<< všetky >>novšia >>
KOŠICE 25. októbra (SITA) - V nominácii trénera slovenskej vodnopólovej reprezentácie Romana Poláčika na sobotňajší kvalifikačný duel o postup na ME 2012 proti Ukrajine (hrá sa 30.10. o 18.00 h v Košiciach) figuruje šesť hráčov majstrovského tímu ČH Hornets Košice. Okrem brankára Michala Gogolu sú nimi Martin Mravík, Peter Nižný, Karol Bačo, Miroslav Grutka, Jozef Hrošík a Martin Kolárik. V nominácii figurujú aj ďalší hráči z košických klubov - Alexander Nagy, Michal Kusko, Juraj Zaťovič (všetci KPŠ Akademik Košice-Staré mesto) a Sebastián Nagy (ŠKP Košice). Z bratislavskej Slávie UK Bratislava tréner Poláčik nominoval mladého brankára Lukáša Kozméra a hráča v poli Andreja Janíčka.
V sobotu 30. októbra 2010 Slováci odohrajú prvý kvalifikačný duel o postup na kontinentálny šampionát. Okrem Ukrajincov čakajú na slovenský tím aj Rumuni a Izraelčania.

Nominácia slovenskej vodnopólovej reprezentácie na sobotňajší kvalifikačný duel o postup na ME 2012 proti Ukrajine (30. 10. o 18.00 h v Košiciach):
Brankári: Michal Gogola (ČH Hornets Košice), Lukáš Kozmér (Slávia UK Bratislava)
Hráči v poli: Martin Mravík, Peter Nižný, Karol Bačo, Miroslav Grutka, Jozef Hrošík, Martin Kolárik (všetci ČH Hornets Košice), Alexander Nagy, Michal Kusko, Juraj Zaťovič (všetci KPŠ Akademik Košice-Staré mesto), Sebastián Nagy (ŠKP Košice), Andrej Janíček (Slávia UK Bratislava).


lb;pp
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2018 Dynatech s.r.o.