www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk
26.10.2010 13:43:00 Proti Ukrajine bez chorého Mravíka, pribudol Cagalinec
<< staršia<< všetky >>novšia >>
KOŠICE 26. októbra (SITA) - Tréner slovenskej vodnopólovej reprezentácie Roman Poláčik musel v utorok pozmeniť nomináciu na sobotňajší kvalifikačný duel o postup na ME 2012 proti Ukrajine (hrá sa 30. 10. o 18.00 h v Košiciach). Zdravotné problémy vyradili z hry Martina Mravíka z ČH Hornets Košice, ktorého miesto zaujme Igor Cagalinec z tímu Tozan SC Topoľčany. Hlavný kormidelník tak bude mať k dispozícii šesť hráčov z majstrovského tímu ČH Hornets Košice, okrem brankára Michala Gogolu aj Petra Nižného, Karola Bača, Miroslava Grutku, Jozefa Hrošíka a Martina Kolárika. V nominácii figurujú aj ďalší hráči z košických klubov - Alexander Nagy, Michal Kusko, Juraj Zaťovič (všetci KPŠ Akademik Košice-Staré mesto) a Sebastián Nagy (ŠKP Košice). Z bratislavskej Slávie UK Bratislava tréner Poláčik nominoval mladého brankára Lukáša Kozméra a hráča v poli Andreja Janíčka. Posledným je už spomenutý Igor Cagalinec z Topoľčian.
V sobotu 30. októbra 2010 Slováci odohrajú prvý kvalifikačný duel o postup na kontinentálny šampionát. Okrem Ukrajincov čakajú na slovenský tím aj Rumuni a Izraelčania.

Aktualizovaná nominácia slovenskej vodnopólovej reprezentácie na sobotňajší kvalifikačný duel o postup na ME 2012 proti Ukrajine (30. 10. o 18.00 h v Košiciach):
Brankári: Michal Gogola (ČH Hornets Košice), Lukáš Kozmér (Slávia UK Bratislava).
Hráči v poli: Peter Nižný, Karol Bačo, Miroslav Grutka, Jozef Hrošík, Martin Kolárik (všetci ČH Hornets Košice), Alexander Nagy, Michal Kusko, Juraj Zaťovič (všetci KPŠ Akademik Košice-Staré mesto), Sebastián Nagy (ŠKP Košice), Andrej Janíček (Slávia UK Bratislava), Igor Cagalinec (Tozan SC Topoľčany).


fr;ru
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2018 Dynatech s.r.o.