statistika.webstranka.sk
04.12.2010 21:20:59 EMM Extraliga - 3. kolo - sobota - súhrn
<< staršia<< všetky >>novšia >>
BRATISLAVA 4. decembra (SITA) - Súhrn výsledkov sobotňajších stretnutí 3. kola vodnopólovej EMM extraligy mužov 2010/2011:

KPŠ Akademik Košice-Staré mesto - KPŠ NEREUS Žilina 16:5 (4:1, 3:0, 4:3, 5:1)
Góly: Kusko 6, Rozycki 3, A. Nagy a Oros po 2, Ligocký, Šuster a Belluš po 1 - Kapuš 3, Hodas 2
Akademik Košice si poradil so svojim súperom zo Žiliny bez najmenších problémov. Východniari viedli už po úvodnej štvrtine o tri góly a rozdiel v ich prospech postupne narastal na konečný 11-gólový.

Slávia UK Bratislava - KVP NCHZ Nováky 12:5 (2:0, 3:3, 3:1, 4:1)
Góly: Janíček 5, Bilič a M. Brezina po 2, Nedbal, Vaňo a D. Holas po 1 - Baláž 2, T. Bielik, M. Tkáč a Kováčik po 1, 200 divákov
Hráči domácej Slávie UK Bratislava veľmi rýchlo získali trojgólové vedenie, o ktoré však v druhej štvrtine takmer prišli. V druhej polovici znova boli lepším kolektívom a zaslúžene zvíťazili nad Novákmi o 7 gólov.

KVP Komárno - TOZAN Sport Club Topoľčany 3:21 (0:3, 0:6, 1:8, 2:4) - hralo sa v Komárome (Maď.)
Góly: Fazekas 2, Kedro 1 - Kertész 5, Vidumanský a Murčo po 3, Cagalinec, Pecz, Cipov a Ondraška po 2, Lacika a Ružička po 1, 30 divákov
Stretnutie mali jednoznačne vo svojich rukách hosťujúce Topoľčany, ktoré na tom boli kondične i herne lepšie a zvíťazili nad Komárnom vysokým až 18-gólovým rozdielom.

ČH Hornets Košice - ŠKP Košice 16:5 (4:1, 6:1, 4:0, 2:3)
Góly: K. Bačo 7, Mravík 3, Chilkó 2, Karabáš, Hazui, T. Bačo a Faměra po 1 - Kašper, Čiernik, Molnár, S. Nagy, Košík po 1
V košickom derby si favorizovaní a oficiálne podľa zápisu domáci Hornets vypracovali už v úvodnej štvrtine trojgólový náskok, po prvom polčase viedli jednoznačne 10:2 a napokon triumfovali nad hráčmi ŠKP o 11 gólov, keď sa do streleckej listiny zapísali až siedmi pólisti z tímu favorita.