www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk
24.01.2011 15:14:58 V nominácii na duel proti Maďarkám aj legionárka Žiaková
<< staršia<< všetky >>novšia >>
TOPOĽČANY 24. januára (SITA) - V nominácii slovenskej ženskej vodnopólovej reprezentácie na sobotňajší kvalifikačný duel o postup na ME 2012 v Žiline proti Maďarsku figuruje trinásť hráčok z klubov najvyššej slovenskej súťaže a jedna legionárka. Nová trénerka slovenského národného tímu Cinzia Ragusová pozvala do Žiliny až šesť hráčok z tímu Tozan SC Topoľčany, v ktorom táto talianska kormidelníčka tiež pôsobí. Do výberu SR sa dostali aj štyri hráčky z PVK Vrútky a tri zo Slávie UK Bratislava. Z holandského tímu Ed Hardy de Robben z mesta Hilversum proti Maďarkám nastúpi Miroslava Žiaková, ktorá v minulosti hrávala v maďarskom Egeri.
Duel v Žiline sa uskutoční v sobotu 29. januára 2011 o 14.00 h, okrem týchto dvoch súperov figurujú v kvalifikačnej A-skupine aj družstvá Nemecka a Francúzska.

Nominácia slovenskej ženskej vodnopólovej reprezentácie na sobotňajší kvalifikačný duel proti Maďarsku (29. januára 2011 o 14.00 h v Žiline):
Brankárky: Miriam Grmanová, Klára Mihalíková (obe Tozan SC Topoľčany)
Hráčky v poli: Michaela Migrová, Lucia Valocká, Monika Kuciánová, Shirley Lazarová (všetky PVK Vrútky), Miroslava Žiaková (Ed Hardy de Robben/Hol.), Pavla Laciková, Martina Kuníková, Zuzana Hýroššová, Zuzana Kopcová (všetky Tozan SC Topoľčany), Kristína Lindtnerová, Eva Szapuová, Dominika Kovačičová (všetky Slávia UK Bratislava)
Tréneri: Cinzia Ragusová a Milan Cipov.


fr;mj
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2018 Dynatech s.r.o.