www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk
21.03.2011 15:54:16 Na duel proti Nemkám s jedinou zmenou v kádri
<< staršia<< všetky >>novšia >>
BRATISLAVA 21. marca (SITA) - V nominácii ženskej vodnopólovej reprezentácie SR na sobotňajší kvalifikačný duel o postup na ME 2012 v Uerdingene proti domácemu Nemecku figuruje trinásť hráčok z klubov najvyššej slovenskej súťaže a jedna legionárka. Trénerský tandem Cinzia Ragusová - Milan Cipov pozval na národného tímu až sedem hráčok z tímu Tozan SC Topoľčany. Do výberu SR sa dostali aj štyri vodnopólistky z PVK Vrútky a jedna zo Slávie UK Bratislava. Z holandského tímu Ed Hardy de Robben proti Nemkám nastúpi Miroslava Žiaková.
Oproti predchádzajúcemu kvalifikačnému duelu proti Maďarkám (5:33) nastala v nominácii jediná zmena, keď Zuzanu Hýroššovú nahradila Jana Koubská. Otázny je štart zranenej Pauly Lacikovej.
Duel v Uerdingene sa uskutoční v sobotu 26. marca 2011 o 16.30 h, okrem týchto dvoch súperov figurujú v kvalifikačnej A-skupine aj družstvá Maďarska a Francúzska.

Nominácia slovenskej ženskej vodnopólovej reprezentácie na sobotňajší kvalifikačný duel proti Nemecku (26. marca 2011 o 16.30 v Uerdingene):
Brankárky: Miriam Grmanová, Klára Mihalíková (obe Tozan SC Topoľčany)
Hráčky v poli: Jana Koubská, Paula Laciková, Martina Kuníková, Zuzana Kopcová, Kristína Lindtnerová (všetky Tozan SC Topoľčany), Michaela Migrová, Lucia Valocká, Monika Kuciánová, Shirley Lazarová (všetky PVK Vrútky), Eva Szapuová (Slávia UK Bratislava), Miroslava Žiaková (Ed Hardy de Robben/Hol.),
Tréneri: Cinzia Ragusová a Milan Cipov.


fr;mj
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2018 Dynatech s.r.o.