www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk
05.05.2011 17:39:58 Kvalifikačná odveta proti Izraelu bez zmien v kádri
<< staršia<< všetky >>novšia >>
KOŠICE 5. mája (SITA) - Tréner slovenskej vodnopólovej reprezentácie Roman Poláčik má pred budúcotýždňovým domácim kvalifikačným duelom o postup na ME 2012 proti Izraelu (hrá sa v Košiciach 11. mája o 18.00 h) jasno v zložení tímu. Kostra mužstva z predchádzajúcich zápasov sa nemení, proti Izraelu nastali v tíme len kozmetické zmeny, keď Mareka Molnára nahradil Lukáš Ďurík, ktorý do Izraela nemohol odcestovať pre zdravotné problémy. Molnár sa však v Košiciach možno napokon predstaví, keďže figuruje v širšom kádri a hlavný kormidelník R. Poláčik stále uvažuje o jeho zaradení do kádra.

Nominácia slovenskej vodnopólovej reprezentácie na kvalifikačný duel o postup na ME 2012 proti Izraelu (11. mája o 18.00 h v Košiciach):
Brankári: Michal Gogola (KPŠ Akademik Košice-Staré mesto), Lukáš Kozmér (Slávia UK Bratislava)
Hráči v poli: Vladimír Plvan, Andrej Janíček (obaja Slávia UK Bratislava), Martin Mravík, Karol Bačo, Martin Faměra, Martin Kolárik, Jozef Hrošík, Peter Nižný (všetci ČH Hornets Košice), Alexander Nagy, Juraj Zaťovič (obaja KPŠ Akademik Košice-Staré mesto), Lukáš Ďurík (NCHZ Nováky)


fr;zs
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2018 Dynatech s.r.o.