www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk
20.10.2011 14:23:51 Slováci pred odvetou proti Grékom s malou šancu na postup
<< staršia<< všetky >>novšia >>
KOŠICE 20. októbra (SITA) - Slovenskú mužskú reprezentáciu vo vodnom póle čaká v závere nasledujúceho týždňa dôležitý odvetný duel play-off kvalifikácie o postup na budúcoročné majstrovstvá Európy. Zverenci trénera Romana Poláčika v sobotu 29. októbra 2011 o 20.30 h privítajú v Košiciach výber Grécka, ktorý má po prvom vzájomnom súboji bližšie k postupu na kontinentálny šampionát. Šanca kvalifikovať sa na ME je pre slovenský tím minimálna, Gréci totiž začiatkom októbra v domácom prostredí zvíťazili rozdielom šiestich gólov 13:7.
Hlavný kouč na duel nominoval tradičnú brankársku dvojicu Michal Gogola, Lukáš Kozmér. V poli budú pripravení do hry zasiahnuť skúsenejší Karol Bačo, Jozef Hrošík, Tomáš Brúder, Lukáš Seman, Martin Mravík, Peter Nižný, Juraj Zaťovič, Michal Kratochvíl, Andrej Janíček, Martin Kolárik, ale aj mladíci Lukáš Ďurík či Martin Faměra. Pred samotným odvetným duelom absolvuje slovenský tím spoločnú takticko-hernú prípravu v Košiciach.

Nominácia slovenskej mužskej vodnopólovej reprezentácie na odvetný duel play-off o postup na ME 2012 proti Grécku (hrá sa v sobotu 29. októbra o 20.30 h v Košiciach):
Brankári: Michal Gogola, Lukáš Kozmér
Hráči v poli: Karol Bačo, Martin Faměra, Jozef Hrošík, Tomáš Brúder, Lukáš Seman, Martin Mravík, Lukáš Ďurík, Peter Nižný, Juraj Zaťovič, Michal Kratochvíl, Andrej Janíček, Martin Kolárik


fr;pp
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2018 Dynatech s.r.o.