www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk
23.05.2013 14:44:23 ČH Hornets začali finále lepšie, nad titulom nerozmýšľajú
<< staršia<< všetky >>novšia >>
KOŠICE 23. mája (SITA) - Hráči tímu ČH Hornets Košice vstúpili do finále play-off vodnopólovej Pharma Group extraligy mužov 2012/2013 úspešnejšie, keď v stredu zdolali mestského rivala ŠKP Modrí Draci tesne 6:5 a v sérii hranej na sedem získaných bodov vedú 4:2. Cenné víťazstvo zariadil 29 sekúnd pred koncom duelu Miroslav Grutka, ktorý za nerozhodného stavu strelil šiesty gól "sršňov".
"Bola to pekná akcia Mira Grutku, ktorý obstrelil blok súpera," pochválil svojho zverenca tréner ČH Hornets Róbert Kaid a pokračoval: "Vo finále považujem za favorita tím ŠKP Modrí Draci, naším cieľom je čo najdlhšie sa udržať v sérii. Nad titulom zatiaľ vôbec neuvažujeme."
Druhý finálový duel je na programe už v piatok 24. mája o 17.30 h v košickej plavárni, tretie stretnutie o deň neskôr o 16.30 h. V mužstve obhajcu majstrovskej trofeje by radi nadviazali na stredajšie víťazstvo. "Nemusíme na našej hre ani v zostave nič meniť, chceme aj ďalej predvádzať našu hru," dodal Róbert Kaid, tréner päťnásobného ligového šampióna v predchádzajúcich piatich sezónach.


fr
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2018 Dynatech s.r.o.