www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk
10.03.2014 11:00:37 VODNÉ PÓLO-SL: Slováci chcú získať prvé body, doma ich čakajú Nemci
<< staršia<< všetky >>novšia >>
BRATISLAVA 10. marca (SITA) - Slovenskú mužskú reprezentáciu vo vodnom póle čaká v utorok 11. marca už piate vystúpenie v európskej časti kvalifikácie o postup do Superfinále Svetovej ligy. V bratislavskej plavárni Pasienky budú ich súpermi od 18.30 h hráči Nemecka a pred vlastnými fanúšikmi sa pokúsia o zisk prvých bodov v tejto súťaži. Slováci majú Nemcom čo vracať, v prvom vzájomnom súboji v Hamburgu prehrali 9:10. "V Nemecku sme prehrali len tesne, doplatili sme vtedy na nižšiu efektivitu pri presilových hrách. V príprave na tento utorkový zápas sme sa zamerali najmä na vycibrenie presiloviek," povedal pred duelom dočasný tréner výberu SR Róbert Kaid, pre ktorého to bude premiéra na poste hlavného kormidelníka národného mužstva. "Je to pre mňa pocta a aj výzva byť hlavným reprezentačným trénerom. Teším sa na dva krásne domáce zápasy vo Svetovej lige, ktoré odohráme," dodal.
Slováci sa v domácom prostredí predstavia takmer v plnej sile, chýbať im bude len Jozef Hrošík. Tím SR v doterajších štyroch dueloch spomenutej kvalifikácie ešte nezískal ani bod, no podarilo sa mu dosiahnuť dobré výsledky v dueloch proti Čiernej Hore - u súpera prehral o dva góly, doma o tri.

Nominácia slovenskej mužskej vodnopólovej reprezentácie na utorkový duel európskej časti kvalifikácie o postup do Superfinále Svetovej ligy:
Brankári: Lukáš Kozmér, Tomáš Hoferica
Hráči v poli: Juraj Zaťovič, Michal Kratochvíl, Martin Faměra, Lukáš Ďurík, Tomaš Kostelník, Tomáš Brúder, Tomáš Bielik, Andrej Janíček, Lukáš Seman, Vladimír Plvan, Marek Tkáč


fr;mj
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2018 Dynatech s.r.o.