statistika.webstranka.sk
10.05.2014 17:49:57 Tím SR "19" si na Malte zahrá len o bronz
<< staršia<< všetky >>novšia >>
GZIRA 10. mája (SITA) - Slovenská vodnopólová reprezentácia do 19 rokov neuspela v sobotňajšom zápase semifinále na kvalifikačnom turnaji o postup na augustové ME v Gruzínsku, keď v maltskej Gzire prehrala s výberom Rumunska 5:6. Mladí Slováci viedli po I. štvrtine 3:0, no v ďalších dvoch častiach nedali ani gól a zaostávali 3:5. V poslednej štvrtine už len skorigovali prehru. Zverenci trénera Dušana Holasa rovnakému súperovi podľahli v základnej skupine, keď viedli už 6:1.
Slováci si prienikom do semifinále vybojovali miestenku na ME, v nedeľu ráno na nich čaká duel o konečné 3. miesto na turnaji v Gzire proti rovesníkom z Ukrajiny.

Výsledky sobotňajších duelov v kvalifikácii o postup na ME hráčov do 19 rokov vo vodnom póle: