www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk
02.09.2014 14:28:46 Reprezentantky do 19 rokov na ME do Talianska
<< staršia<< všetky >>novšia >>
LIDO DI OSTIA 2. septembra (SITA) - Už v nedeľu 7. septembra začne slovenská ženská vodnopólová reprezentácia do 19 rokov svoje účinkovanie na majstrovstvách Európy tejto vekovej kategórie v talianskom Lido di Ostia neďaleko Ríma. Trénerský tandem Milan Henkrich - Pavol Mihalkovič na podujatie nominovalo dovedna 16 hráčok vo veku 13 až 18 rokov. Mladé Slovenky sa na šampionáte predstavia v základnej B-skupine s rovesníčkami z Grécka, Veľkej Británie a Portugalska. Dovedna sa na ME predstaví 14 národných výberov. Turnaj vyvrcholí finálovým zápasom v nedeľu 14. septembra večer.

Nominácia slovenskej vodnopólovej reprezentácie žien do 19 rokov na vodnopólové ME hráčok tejto vekovej kategórie - 7. -14. septembra v Lido di Ostia (Tal.):
Hráčky: Daniela Katlovská, Jannette Pažická, Barbora Chochulová, Mária Koťková, Martina Mihalkovičová, Natália Pecková, Lucia Moravčíková, Patrícia Krivdová, Simona Pažická, Ivana Majláthová, Kristína Stehlíková, Beáta Kováčiková, Barbora Baranovičová, Nataša Rybanská, Miroslava Stankovianska
Realizačný tím: Milan Henkrich (tréner), Pavol Mihalkovič (asistent trénera), Ivana Mihalkovičová (vedúca tímu), Martina Kuníková (rozhodkyňa)

Program Sloveniek v základnej B-skupine na vodnopólových ME hráčok do 19 rokov - Lido di Ostia (Tal.):
nedeľa 7. septembra: Slovensko - Portugalsko (15.30)
pondelok 8. septembra: Grécko - Slovensko (14.00)
utorok 9. septembra: Slovensko - Veľká Británia (20.00)


fr;pp
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2018 Dynatech s.r.o.