www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk
02.02.2015 15:13:33 Slováci do Tbilisi bez trojice opôr
<< staršia<< všetky >>novšia >>
BRATISLAVA 2. februára (SITA) - Bez tria stabilných opôr Michala Kratochvíla, Lukáša Kozméra a Martina Faměru sa slovenská mužská vodnopólová reprezentácia predstaví v Tbilisi na prvom turnaji kvalifikácie o postup na ME 2016. Tréner slovenského výberu Antonio Esteller Serrahima do tímu povolal za zraneného Faměru hráča Slávie UK Bratislava Tomáša Bielika.
Faměra sa zranil v minulotýždňovom zápase Ligy majstrov. V trinásťčlennej nominácii tímu SR chýba aj ďalší skúsený hráč Michal Kratochvíl, ktorý v druhej polovici januára utrpel v reprezentačnom zápase v Rumunsku dvojitú neúplnú fraktúru nosa. Jeho miesto v tíme zaujal Maroš Tkáč. Do mužstva sa vrátil Martin Kolárik, ktorý v Bukurešti v stretnutí Svetovej ligy chýbal pre klubové povinnosti. Do Gruzínska necestuje pre zranenie ani brankár Lukáš Kozmér, do reprezentácie sa po takmer dvojročnej pauze vracia Michal Gogola. Zraz národného mužstva SR je v stredu popoludní v Bratislave, vo štvrtok ráno odletí do dejiska turnaja.
Slováci sa od 6. do 8. februára predstavia v gruzínskom hlavnom meste Tbilisi a ich súpermi budú okrem domácich pólistov aj výbery Portugalska a Švajčiarska.

Aktualizovaná nominácia tímu SR na februárový turnaj kvalifikácie o postup na ME 2016 - Tbilisi (Gruz.):
Brankári: Michal Gogola, Tomáš Hoferica
Hráči v poli: Juraj Zaťovič, Tomáš Brúder, Martin Kolárik, Lukáš Seman, Tomáš Bielik, Samuel Baláž, Lukáš Ďurík, Marek Tkáč, Maroš Tkáč, Marek Molnár, Kristián Polovic

Program turnaja kvalifikácie o postup na ME 2016 - Tbilisi (Gruz.) - časy sú v SEČ:
piatok 6. februára: Portugalsko - Švajčiarsko (14.00), Gruzínsko - Slovensko (15.45)
sobota 7. februára: Slovensko - Portugalsko (14.00), Gruzínsko - Švajčiarsko (15.45)
nedeľa 8. februára: Švajčiarsko - Slovensko (7.00), Gruzínsko - Portugalsko (8.45)


fr;mj
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2018 Dynatech s.r.o.