www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk
02.01.2016 10:47:07 Volvo Cup v Györi bude pre Slovákov generálkou na ME
<< staršia<< všetky >>novšia >>
BRATISLAVA 2. januára (SITA) - Slovenskú mužskú vodnopólovú reprezentáciu čaká od nedele do utorka generálka na majstrovstvá Európy (10. - 23. januára v srbskom Belehrade) v podobe kvalitného medzištátneho turnaja Volvo Cup v maďarskom Györi. Súpermi zverencov španielskeho kouča Antonia Estellera Serrahimu budú postupne výbery Španielska, Talianska a domáceho Maďarska. Zaujímavosťou je, že v nedeľu si Slováci zmerajú sily so Španielmi a proti rovnakému tímu nastúpia o týždeň neskôr vo svojom úvodnom stretnutí na kontinentálnom šampionáte. Na výber SR čakajú na ME v základnej A-skupine aj súboje proti Holanďanom a Čiernohorcom.
V nominácii na Volvo Cup 2016 sú dvaja brankári a dvanásť hráčov v poli. V kádri slovenského mužstva figurujú gólmani Lukáš Kozmér a Michal Gogola, obaja by mali cestovať aj do Belehradu na ME. Z dvanástky hráčov (Martin Faměra, Lukáš Ďurík, Samuel Baláž, Tomáš Bielik, Martin Kolárik, Kristián Polovic, Lukáš Seman, Tomáš Brúder, Maroš Tkáč, Róbert Martanovič, Juraj Zaťovič, Jozef Hrošík) v piatok 8. januára do Srbska odletí jedenástka.

Nominácia slovenskej mužskej vodnopólovej reprezentácie na medzištátny turnaj Volvo Cup v maďarskom Györi:
Lukáš Kozmér, Michal Gogola - Martin Faměra, Lukáš Ďurík, Samuel Baláž, Tomáš Bielik, Martin Kolárik, Kristián Polovic, Lukáš Seman, Tomáš Brúder, Maroš Tkáč, Róbert Martanovič, Juraj Zaťovič, Jozef Hrošík

Program medzištátneho vodnopólového turnaja mužov Volvo Cup v maďarskom Györi:
nedeľa 3. januára: Slovensko - Španielsko (17.00), Maďarsko - Taliansko (19.00)
pondelok 4. januára: Slovensko - Taliansko (17.00), Maďarsko - Španielsko (19.00)
utorok 5. januára: Španielsko - Taliansko (18.00), Maďarsko - Slovensko (20.00)


fr
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2018 Dynatech s.r.o.