www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk
19.01.2016 10:42:36 Esteller ako tréner reprezentácie SR pravdepodobne skončí
<< staršia<< všetky >>novšia >>
BELEHRAD 19. januára (SITA) - Slovenská mužská vodnopólová reprezentácia pravdepodobne zostane po majstrovstvách Európy v srbskom Belehrade bez hlavného trénera. Súčasný kouč Antonio Esteller totiž po pondelkovom súboji Slovákov na šampionáte, v ktorom podľahli Nemcom v penaltovom rozstrele a prišli o možnosť kvalifikovať sa na OH 2016 do Ria de Janeiro, povedal: "Je 90-percentná šanca, že po ME už nebudem trénerom národného tímu Slovenska," povedal 60-ročný španielsky odborník podľa portálu wpdworld.com.
Podľa spomenutého zdroja v rozhodovacom procese Estellera nehrajú úlohu ani tak výsledky, ale organizačné problémy pri slovenskom reprezentačnom tíme. Po kontinentálnom šampionáte v Srbsku sa Antonio Esteller vráti do klubu CN Barcelona v najvyššej španielskej súťaži, ktorý vedie už viac ako dve dekády. Pri slovenskej reprezentácii pracuje od septembra 2014.
Slováci na ME v Belehrade prehrali všetky tri strenutia v základnej A-skupine, následne nestačili v osemfinále na domáce Srbsko a v pondelok neuspeli ani v súboji s Nemeckom. Na šampionáte ich čakajú boje o 13. - 16. miesto.


fr;ru
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2018 Dynatech s.r.o.