www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk
11.03.2016 15:09:12 Slováci budú o OH 2016 bojovať bez brankára Gogolu
<< staršia<< všetky >>novšia >>
BRATISLAVA 11. marca (SITA) - V aprílovej celosvetovej kvalifikácii o postup na OH 2016 do brazílskeho Ria de Janeiro bude v kádri slovenskej vodnopólovej reprezentácie chýbať skúsený brankár Michal Gogola. Dôvodom sú pracovné povinnosti v klube KVP Nováky a pretrvávajúce bolesti chrbta. V širšom kádri trénerského dua Antonio Esteller Serrahima, Róbert Kaid figurujú traja brankári a štrnásť hráčov v poli. Budúcotýždňový tréningový kemp v Novákoch pravdepodobne povedie R. Kaid. Od 21. do 24. marca absolvujú Slováci herné sústredenie v Holandsku, neskôr ich čakajú tréningy v Košiciach a pred odchodom do talianskeho Terstu na spomenutý kvalifikačný turnaj sústredenie v chorvátskej Rijeke.
Na celosvetovej kvalifikácii v Taliansku bude o štyri olympijské miestenky bojovať od 3. do 10. apríla dovedna 12 národných tímov.

Širší káder slovenskej mužskej vodnopólovej reprezentácie na aprílovú celosvetovú kvalifikáciu o postup na OH 2016:
Brankári: Lukáš Kozmér, Tomáš Hoferica, Šimon Zvolenský
Hráči v poli: Juraj Zaťovič, Lukáš Ďurík, Lukáš Seman, Tomáš Brúder, Martin Faměra, Martin Kolárik, Igor Szabó, Samuel Baláž, Patrik Tkáč, Maroš Tkáč, Róbert Martanovič, Michal Úradník, Adam Furman, Jozef Hrošík


fr;mj
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2018 Dynatech s.r.o.