www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk
31.05.2017 21:25:39 AKTUALIZÁCIA - Extraliga mužov - Nováky odvrátili aj druhý majstrovský mečbal Slávie UK Bratislava
<< staršia<< všetky >>novšia >>
Doplnené znenie o strelcov gólov, hlas trénerov a výsledok duelu o bronz.

BRATISLAVA 31. mája (SITA) - Hráči tímu KVP Nováky odvrátili aj druhý mečbal Slávie UK Bratislava vo finále play-off vodnopólovej Pharma Group Extraligy mužov. Nováčania v stredu remizovali v Bratislave 8:8, v rozstrele z pokutových hodov triumfovali 4:2 a stav série hranej na tri víťazstvá vyrovnali na 2:2. Prvé dve finálové stretnutia vyhrali bratislavské "sovy", obhajcovia titulu z Novák potom vyhrali tretie aj štvrté finále. Rozhodujúci piaty zápas je na programe v sobotu 3. júna v Novákoch.

Extraligový bronz si vybojovali hráči tím ŠK Hornets Košice, ktorí v mestskom derby zdolali Modrých Drakov 8:7 a celú sériu vyhrali 3:1 na zápasy.

Výsledky stredajší stretnutí play-off vodnopólovej Pharma Group Extraligy:

Finále - štvrtý zápas (hrá sa na tri víťazstvá):

Slávia UK Bratislava - KVP Nováky 8:8 (3:3, 1:1, 2:1, 2:3), na pokutové hody: 2:4 - stav série 2:2
Góly: Patrik Tkáč 3, Nedbal, T. Bielik, Gyurcsi, Brezina a Kratochvíl po 1 - Magrakvelidze a Čaraj po 2, Furman, Imnaišvili, Oršula a M. Úradník po 1

Hlasy:
Dušan Holas (tréner Slávie UK Bratislava): "Ťažko sa mi hodnotí. Prehrali sme si tento duel sami hlúpymi vylúčeniami na vlastnej polovici. Dotiahli sme to na remízu, ale to nič neznamená, lebo sme nepochodili v pokutových hodoch. Čaká nás rozhodujúci náročný zápas, budeme bojovať do konca."
Róbert Tarnóczy (tréner Novák) : "Od začiatku to bola ťahanica o každý gól. Bol to náročný duel, no bohužiaľ sme to nedotiahli do víťazného konca v riadnom hracom čase. Teraz jeden zápas rozhodne o všetkom."

o 3. miesto - štvrtý zápas (hralo sa na tri víťazstvá):
ŠKP Modrí Draci Košice-Staré Mesto - ŠK Hornets Košice 7:8 (1:2, 4:2, 0:2, 2:1) - konečný výsledok série: 1:3, Hornets Košice získali extraligový bronz

  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2018 Dynatech s.r.o.