www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk
18.02.2018 10:13:04 DOPLNENÉ - Slovenky v baráži o ME remizovali v Košiciach s Turkyňami
<< staršia<< všetky >>novšia >>
Doplnené o hlasy.

KOŠICE 18. februára (SITA) - Slovenské reprezentantky vo vodnom póle remizovali 11:11 s výberom Turecka v sobotňajšom prvom zápase baráže o postup na júlové ME do Barcelony. Odveta sa uskutoční o dva týždne v sobotu 3. marca o 18.30 h SEČ v Istanbule. Na kontinentálny šampionát tak postúpia víťazky tohto odvetného duelu.

Slovenky vedené trénerským tandemom Marek Gális, Cinzia Ragusová mali prvý zápas v Košiciach vo svojich rukách a niekoľkokrát viedli rozdielom trochu gólov - v 21. min 8:5, v 28. min 10:7 a v 29. min 11:8. V závere však neustrážili súperky a dovolili im vyrovnať.

Kvalifikácia o postup na ME 2018 vo vodnom póle - baráž - ženy - prvý zápas - Košice:

Slovensko - Turecko 11:11 (4:3, 1:2, 3:1, 3:5)
Góly SR: Kováčiková 3, Baranovičová a Kátlovská po 2, Junasová, Laciková, Stankovianska a Kolářová po 1
Zostava SR: K. Kissová, Bružeňáková - Kováčiková, Kurucová, Baranovičová, Junasová, Halocká, Rusznáková, Laciková, Stankovianska, Hýroššová, Kátlovská, Kolářová

Hlasy:

Marek Gális (tréner SR): "Koniec bol taký, že sme si nechali ujsť víťazstvo. Musíme však povedať, že aj v prvej polovici sme nepremenili množstvo šancí; hráčky zaváhali. Takéto veci treba dotiahnuť do konca, nie váhať."

Beáta Kováčiková (hráčka SR, autorka troch gólov): "Od prvej štvrtiny sme mali navrch, no pokazili sme to. Verím, že v Turecku vyhráme a postúpime na ME do Barcelony."

  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2018 Dynatech s.r.o.