www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk
06.06.2018 17:06:00 Slováci začnú v utorok so spoločnou prípravou na júlové ME
<< staršia<< všetky >>novšia >>
BRATISLAVA 6. júna (SITA) - Slovenská mužská reprezentácia vo vodnom póle už počas nasledujúceho týždňa začne so spoločnou prípravou na majstrovstvá Európy, ktoré sa od 14. do 28. júla uskutočnia v španielskej Barcelone. Pod vedením trénera Petra Nižného sa slovenský tím bude pripravovať v domácich podmienkach, v úvode júla absolvuje turnaj v gruzínskom Tbilisi. Slováci sa na ME predstavia v základnej D-skupine a ich súpermi budú postupne Rusi, Rumuni a Srbi, ktorí sú úradujúci olympijskí šampióni a obhajcovia prvenstva z domáceho kontinentálneho šampionátu 2016. Nasledovať budú vyraďovacie boje.

V širšej nominácii slovenskej reprezentácie figuruje pätica brankárov vrátane legionára Lukáša Kozméra z francúzskeho Noisy-le-Sec. V devätnástke hráčov z poľa pôsobí v zahraničí okteto pólistov - Juraj Zaťovič, Lukáš Ďurík, Marek Tkáč, Marek Molnár, Maroš Tkáč, Martin Kolárik, Samuel Baláž a Adam Furman.

Širší káder slovenskej vodnopólovej reprezentácie na júlové ME 2018 do španielskej Barcelony:
Brankári: Tomáš Hoferica, Lukáš Kozmér, Daniel Veterník, Daniel Turanský, Senad Okanovič
Hráči v poli: Juraj Zaťovič, Lukáš Ďurík, Matej Čaraj, Marek Tkáč, Marek Molnár, Maroš Tkáč, Martin Kolárik, Michal Úradník, Samuel Baláž, Adam Furman, Tomáš Bielik, Patrik Tkáč, Miroslav Grutka, Adam Mitruk, Róbert Martanovič, Samuel Baran, Ladislav Vidumanský, Andrej Kováčik, Radovan Pieter

Realizačný tím: Peter Nižný (tréner), Karol Bačo ml. (asistent trénera), Štefan Vécsey (lekár), Gejza Gyurcsi (manažér)

  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2018 Dynatech s.r.o.