www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk
13.01.2020 20:06:58 VODNÉ PÓLO-ME: Ďalšia vysoká prehra Sloveniek, v pondelok podľahli domácim Maďarkám
<< staršia<< všetky >>novšia >>
BRATISLAVA 13. januára (SITA) - Slovenskej ženskej vodnopólovej reprezentácii nevyšiel ani druhý zápas na majstrovstvách Európy v maďarskej Budapešti. Slovenky v pondelok večer prehrali v základnej A-skupine s domácimi Maďarkami 2:20, hoci v úvodnej štvrtine dokázali prakticky okamžite odpovedať na otvárací gól favoritiek. Na 1:1 vyrovnala Miroslava Stankovianska. Svoj druhý gól dosiahlo družstvo zásluhou Daniely Kátlovskej, ktorá skorigovala na priebežných 2:13. Zverenkyne trénera Milana Henkricha vstúpili do turnaja v nedeľu prehrou s favorizovaným výberom Ruska vysoko 2:31. Pre slovenské hráčky vo vodnom póle to bol prvý zápas na ME po dlhých 27 rokoch.
V utorok majú Slovenky voľno, v stredu 15. januára o 14.30 h nastúpia proti Grékyniam. V utorok 14. 1. čaká prvý duel na turnaji mužov SR, v A-skupine nastúpia o 11.30 h proti tímu Čiernej Hory.

Majstrovstvá Európy vo vodnom póle - Budapešť (Maď.) - pondelok:
ŽENY
A-skupina:
Maďarsko - Slovensko 20:2 (5:1, 5:0, 4:1, 6:0)
Góly SR: Stankovianska, Kátlovská, rozhodovali: Koryzna (Poľ.) a Colombo (Tal.)
Zostava SR: E. Kissová, Horváthová - Kováčiková, Kurucová, Garančovská, Junasová, Sedláková, Pecková, Kolářová, Stankovianska, Majlathová, Kátlovská, K. Kissová

  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2018 Dynatech s.r.o.