www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk

Slávia UK Bratislava - Muži - sezóna 2018

Konečné poradie Extraligy mužov:
1. ŠH HORNETS Košice
2. Slávia UK Bratislava
3. KVP Nováky
4. ŠKP Modri Draci Košice
5. KVP Kúpele Piešťany
6. PIRANA SC Topoľčany
7. ESA Žilina

Play off Finále: (hrá sa na 3 víťazstvá)
o 1.miesto: ŠK Hornets Košice - Slávia UK Bratislava 3:1
o 3.miesto: KVP Nováky - ŠKP Modrí Draci Košice 3:0

Play off Finále, 5.zápas, 09.06.2018:

Play off Finále, 4.zápas, 06.06.2018:
Slávia UK Bratislava - ŠK Hornets Košice 5:6 (1:2,1:3,2:1,1:0)
Play off Finále, 3.zápas, 02.06.2018:
ŠK Hornets Košice - Slávia UK Bratislava 13:12 pp (0:0,2:3,3:2,3:3; 5:4)
Play off Finále, 2.zápas, 30.05.2018:
Slávia UK Bratislava - ŠK Hornets Košice 7:6 (1:1,1:1,2:4,3:0)
Play off Finále, 1.zápas, 26.05.2018:
ŠK Hornets Košice - Slávia UK Bratislava 7:6 (3:1,1:1,3:0,0:4)

Play off Semifinále, stav na zápasy: (hrá sa na 3 víťazstvá)
ŠK Hornets Košice - ŠKP Modrí Draci Košice 3:0
KVP Nováky - Slávia UK Bratislava 1:3

Play off Semifinále, 5.zápas, 28.04.2018:

Play off Semifinále, 4.zápas, 25.04.2018:
Slávia UK Bratislava - KVP Nováky 12:8 (3:2,2:0,5:3,2:3)
Play off Semifinále, 3.zápas, 21.04.2018:
KVP Nováky - Slávia UK Bratislava 8:6 (2:0,3:2,3:3,0:1)
ŠK Hornets Košice - ŠKP Modrí Draci Košice 11:4 (3:0,3:0,2:1,3:3)
Play off Semifinále, 2.zápas, 18.04.2018:
Slávia UK Bratislava - KVP Nováky 8:7 (0:2,2:1,3:2,3:2)
ŠKP Modrí Draci Košice - ŠK Hornets Košice 6:15 (0:4,2:3,2:3,2:5)
Play off Semifinále, 1.zápas, 14.04.2018:
KVP Nováky - Slávia UK Bratislava 9:11p (2:3,1:2,3:1,2:2/1:3)
ŠK Hornets Košice - ŠKP Modrí Draci Košice 10:4 (3:1,1:0,3:2,3:1)

Nadstavbová časť:
Konečná tabuľka po Nadstavbovej časťi Extraligy:
1. ŠK Hornets Košice 18 15 1 2 261:96 31
2. KVP Nováky 18 14 1 3 271:113 29
3. Slávia UK Bratislava 18 12 0 6 209:140 24
4. ŠKP MD Košice 18 5 1 12 163:212 11

6.kolo, 11.04.2018, :
KVP Nováky - Slávia UK Bratislava 7:6 (1:2,1:1,2:3,3:0)
5.kolo, 08.04.2018, :
Slávia UK Bratislava - ŠKP Modrí Draci Košice 15:11 (2:2,5:2,5:4,3:3)
4.kolo, 07.04.2018, :
Slávia UK Bratislava - ŠK Hornets Košice 8:12 (1:3,3:2,0:4,4:3)
3.kolo, 17.03.2018, :
ŠKP Modrí Draci Košice - Slávia UK Bratislava 5:10 (1:1,0:3,2:3,2:3)
2.kolo, 16.03.2018, :
ŠK Hornets Košice - Slávia UK Bratislava 7:3 (2:2,3:1,1:0,1:0)
1.kolo, 10.03.2018, :
Slávia UK Bratislava - KVP Nováky 9:8 (1:2,2:2,3:2,3:2)


Konečná tabuľka Základnej časti Extraligy:
1. KVP Nováky 12 10 1 1 220:74 21
2. ŠK Hornets Košice 12 10 1 1 209:59 21
3. Slávia UK Bratislava 12 9 0 3 158:90 18
4. ŠKP MD Košice 12 5 1 6 124:144 11
5. ESÁ Žilina 12 3 2 7 99:137 8
6. KVP Kúpele Piešťany 12 2 1 9 56:189 5
7. Pirana SC Topoľčany 12 0 0 12 62:235 0

14.kolo, 20.01.2018 predohrávané 18.01.2018:
Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany 13:2 (2:1,3:0,5:1,3:0)
13.kolo, 14.01.2018 predohávané 13.01.2018:
Slávia UK Bratislava - KVP Nováky 12:11 (1:4,3:3,2:3,6:1)
12.kolo, 13.01.2018 predohrávané 12.01.2018:
Slávia UK Bratislava - Pirana SC Topoľčany 22:5 (5:1,5:1,7:1,5:2)
11.kolo, 17.12.2017 predohrávané 27.10.2017:
ESÁ Žilina - Slávia UK Bratislava 6:13 (1:4,2:5,0:2,3:2)
10.kolo, 16.12.2017:
voľno
9.kolo, 03.12.2017:
Slávia UK Bratislava - ŠKP Modrí Draci Košice 19:6 (4:1,8:0,4:3,3:2)
8.kolo, 02.12.2017:
Slávia UK Bratislava - ŠK Hornets Košice 5:7 (0:1,2:3,0:1,3:2)
7.kolo, 18.11.2017 predohrávané 16.11.2017 v Bratislave:
KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava 19:4 (5:0,4:3,4:0,6:1)
6.kolo, 12.11.2017 predohrávané 10.11.2017:
Slávia UK Bratislava - ESÁ Žilina 13:4 (5:2,3:0,2:2,3:0)
5.kolo, 11.11.2017:
voľno
4.kolo, 29.10.2017:
ŠK Hornets Košice - Slávia UK Bratislava 14:5 (3:2,2:0,4:1,5:2)
3.kolo, 28.10.2017:
ŠKP Modrí Draci Košice - Slávia UK Bratislava 10:12 (1:3,3:4,3:1,3:4)
2.kolo, 22.10.2017:
Pirana SC Topoľčany - Slávia UK Bratislava 7:19 (2:9,1:3,2:2,2:5)
1.kolo, 21.10.2017:
KVP Nováky - Slávia UK Bratislava 14:6 (4:1,3:1,3:1,4:3)

Slovenský pohár 2018, Nováky, 6-8.10.2017

Konečná tabuľka Slovenský pohár 2017:
1. ŠK HORNETS Košice
2. KVP NCHZ Nováky
3. ŠKP Modrí Draci Košice
4. KVP Kúpele Piešťany
5. Slávia UK Bratislava
6. ESÁ Žilina
7. Pirana SC Topoľčany

Finálové zápasy:
o 1.miesto:
KVP Nováky - ŠK Hornets Košice 5:6 (0:2,2:1,2:2,1:1)
o 3.miesto:
ŠKP Mordí Draci Košice - KVP Kúpele Piešťany 14:7 (2:3,3:1,4:2,5:1
o 5.miesto:
ESÁ Žilina - Slávia UK Bratislava 3:14 (0:3,2:5,0:3,1:3)

Základná skupina "B":
KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava 9:8 (3:0,1:3,4:0,1:5)
Slávia UK Bratislava - ŠK Hornets Košice 4:10 (1:4,0:2,1:2,2:2)


Súpiska

p.č. meno r.n.
1. Korauš Tomáš 1981
2. Hruška Michal 1982
3. Kratochvíl Michal 1983
4. Hruška Vladimír 1983
5. Brezina Michal 1985
6. Nedbal Peter 1988
7. Strunga Samuel 1989
8. Bielik Marek 1991
9. Nezhyba Lukáš 1993
10. Tkáč Patrik 1996
11. Kulcsár Szabo Peter 1996
12. Kováčik Peter 1997
13. Pieter Radovan 1998
14. Turanský Daniel 1998
15. Okanovič Senad 1999
16. Horváth Michal 1999
17. Valent Michal 1999
18. Hansstein Dávid 2000
19. Horváth Adrián 2001
20. Šaghy Tibor 2002

Tréner: Holas Dušan
Asistent: Gyurcsi Gejza
Vedúci družstva: Hudec Michal
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2012 Dynatech s.r.o.