www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
SLÁVIA UK BRATISLAVA VIŠEGRÁDSKY TURNAJ (VISEGRAD CUP) RUDAVA PLÁŽOVÉ PÓLO NÁBOR ! DIEVČATÁ, CHLAPCI KONTAKTY (CONTACTS)

Summerbeach RUDAVA - Plážové vodné pólo

AKCIA LETA: SUMMERBEACH RUDAVA 2008 - 7 športov aj plážové vodné pólo!  

Športovo – hudobný festival Summerbeach Rudava ani tento rok nebude chýbať v sieti najväčších letných podujatí. Fanúšikov isto poteší, že obľúbený festival bude trvať až štyri dni. Dvanásty ročník otvorí svoje brány už vo štvrtok 24. júla veľkou hudobnou párty, festival tradične ukončia finálové zápasy športových turnajov v nedeľu poobede 27. júla 2008.

Podujatie je známe hlavne svojou originálnou pestrosťou a zmesou hudobného a športového vyžitia. Na festivale budú tento rok k dispozícii až 4 hudobné scény (Main Stage, Electronic Stage, Zion Stage a Chillout Stage), 7 športových megaturnajov (beachvolejbal, plážový futbal, plážové vodné pólo, paintbal, plávanie, plážový rafting a stolný futbal) s účasťou 1.500 rekreačných športovcov (registrácie na www.rudava.sk), sprievodný program s bláznivými diváckymi súťažami, kinom, diskusiami a veľa ďalšieho.

V hudobnej časti zatiaľ potvrdili účasť na hlavnom pódiu: poľská punková legenda FARBEN LEHRE (PL), POLEMIC, KRYŠTOF (cz), PANNONIA ALLSTAR SKA ORCHESTRA (hu), Vidiek, Para, Lavagance, Chiki Liki Tu-a, Zuzana Smatanová, Slobodná Európa, Tleskač (cz), Nocadeň, Mango Molas, Hudba z Marsu, Pressburger Klezmer Band, Diego, PBH Club (at), Karpatské Chrbáty, HT, Plus Mínus, Amphibios, Peoples a veľa iných. Pre priaznivcov chillout-u, elektronickej hudby či ska reggae budú pripravené tri ďalšie hudobné scény na ktorých vystúpi viac ako 30 dj´s, mc´s.

Za posledných 11 rokov vyrástla táto akcia na celoslovenský festival plný dobrej hudby, zábavy a športového vyžitia s účasťou viacerých zahraničných návštevníkov. Už niekoľko rokov je podujatie klasifikované ako jedno z TOP podujatí v strednej Európe v kategórii „sport & fun“. V tomto roku sa očakáva opäť rekordná návšteva 8-10.000 denných návštevníkov, viac ako 25.000 návštevníkov za celý festival. Festival je atraktívny, okrem samotnej produkcie a prekrásnym prostredím, aj rôznymi sprievodnými akciami – vodný futbal, diskusná aréna, rôzne exhibície známych osobností, atrakcie, plné vrece originálnych súťaží ako „Pretiahni ma na Rudave!“ - preťahovanie lanom :), „Prekonanie záhoráckeho rekordu v pľuvaní čerešňovou kôstkou“, „Miss Rudava“ či „Hitparáda ksixtov“ .. Na festivale bude pripravené veľké množstvo gastronomických stánkov, barov, rýchlych výčapov, bude pripravené tradičné ubytovanie v stanovom mestečku, veľkokapacitné parkovisko, kyvadlová doprava z vlakovej stanice, FEST BUS priamo z Bratislavy.

Na Rudavu sa tento rok opäť oplatí prísť! Viac informácii na www.rudava.sk.english version Summerbeach 2008 (13 Kb)AKCIA LETA: Letný festival SUMMERBEACH RUDAVA 2007
aj s najväčším tu