www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
SLÁVIA UK BRATISLAVA VIŠEGRÁDSKY TURNAJ (VISEGRAD CUP) RUDAVA PLÁŽOVÉ PÓLO NÁBOR ! DIEVČATÁ, CHLAPCI KONTAKTY (CONTACTS)

Slávia UK Bratislava - juniori - sezóna 2024
(2004 a mladší)

Výsledky

Národná liga o 1-4.miesto:

Tabuľka Národná liga 1-4.miesto:
1. Pirana SC Topolcany 6 6 0 0 0 77:26 18
2. Olympia Košice 6 3 0 0 3 54:62 9
3. CH Košice 6 2 0 0 4 37:52 6
4. XBS Šamorín 6 1 0 0 5 44:72 3

NL 2.turnaj, preložené na 29-30.06.2024 Olympia Košice:
NL 4.turnaj, 15-16.06.2024 Topoľčany:

NL 3.turnaj, 18-19.05.2024 XBS Šamorín:
NL 1.turnaj, 09-10.03.2024 CH Košice:

Národná liga o 5-7.miesto:

Konecná tabuľka Národná liga 5-7.miesto:
5. PVK Vrútky 6 5 1 0 0 110:53 17
6. KVP Kúpele Pieštany 6 2 0 2 2 79:81 8
7. KVP Komárno 6 0 1 0 5 49:104 2

NL 3.turnaj, 18-19.05.2024 Vrútky:
NL 2.turnaj, 13-14.04.2024 Pieštany:
NL 1.turnaj, 09-10.03.2024 Komárno:

Zimné majstrovstvá SR:
Konečná tabuľka Zimných majstrovstiev SR:
1. ŠK Hornets Košice 9 9 0 0 0 127:50 27
2. KVP Nováky 9 8 0 0 1 140:54 24
3. Pirana SC Topolcany 9 6 1 2 0 123:64 20
4. Olympia Košice 9 5 0 1 3 95:75 16
5. CH Košice 9 5 0 0 4 69:63 15
6. Slávia Uk Bratislava 9 4 0 0 5 97:93 12
7. XBS Šamorín 9 3 0 0 6 78:105 9
8. PVK Vrútky 9 3 0 0 3 63:95 9
9. KVP Kúpele Pieštany 9 1 0 0 8 64:116 3
10. KVP Komárno 9 0 0 0 9 35:176 0

2.cast, 30.11.-03.12.2023, Nováky:
KVP Nováky - Slávia UK Bratislava 12:9 (0:1,5:2,5:2,2:4)
Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Pieštany 12:7 (2:0,4:1,3:3,3:3)
ŠG Olympia Košice - Slávia UK Bratislava 8:7 (2:2,3:1,2:1,1:3)
Slávia UK Bratislava - ŠK Hornets Košice 7:16 (2:5,1:6,2:2,2:3)
CH Košice - Slávia UK Bratislava 8:4 (2:0,3:0,2:2,1:2)
Slávia UK Bratislava - PVK Vrútky 14:13 (3:2,3:4,5:3,3:4)
1.cast, 30.9.-01.10.2023, Topolcany:
XBS Šamorín - Slávia UK Bratislava 7:10 (2:2,1:2,3:4,1:2)
Slávia UK Bratislava - KVP Komárno 27:4 (7:1,7:1,5:0,8:2)
Slávia UK Bratislava - Pirana SC Topolcany 7:18 (2:5,1:3,3:3,1:7)

Súpiska:

1. Jurča Matej 2004
2. Csontos Viktor 2005
3. Duga Peter 2005
4. Šiagi Martin 2005
5. Slaštan Dávid 2005
6. Zubcák Alex 2006
7. Lampart Viliam 2006
8. Dnistryan Matviy 2006
9. Švikruha Patrik 2006
10. Ferko Ivan 2007
11. Toman Filip 2007
12. Rak Martin 2007
13. Prieložný Adam 2008
14. Kováč Richard 2008
15. Bezák Alexander 2009
16. Svoboda Dávid 2009
17. Slaštan Jonáš 2009

Tréner: Hudec Michal
Asistent: Gyurcsi Gejza
Vedúci družstva: Ševc Andrej