www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk

Slávia UK Bratislava - kadeti - sezóna 2015

Konečná tabuľka Národnej ligy o 1.-4.miesto:
1. KVP Nováky 12 9 0 3 123:82 27
2. ČH Hornets Košice 12 7 0 5 114:91 21
3. Sláia UK Bratislava 12 5 0 7 79:96 15
4. ŠKP MD Košice 12 3 0 9 68:115 9

NL 4.turnaj, 16-17.05.2015 ČH Hornets Košice
KVP Nováky - Slávia UK Bratislava 4:9 (0:4,2:2,1:2,1:1)
Slávia UK Bratislava - ČH Hornets Košice 5:10 (1:0,2:2,2:3,0:5)
Slávia UK Bratislava - ŠKP MD Košice 8:4 (2:1,2:0,1:1,3:2)
NL 3.turnaj, 2-3.05.2015 Nováky
Slávia UK Bratislava - ČH Hornets Košice 6:12 (3:5,1:3,2:1,0:3)
ŠKP MD Košice - Slávia UK Bratislava 8:4 (1:2,1:2,4:0,2:0)
KVP Nováky - Slávia UK Bratislava 8:6 (4:1,1:3,3:1,0:1)
NL 2.turnaj, 28-29.3.2015 ŠKP Košice
Slávia UK Bratislava - KVP Nováky 4:9 (0:3,0:2,1:2,3:2)
ČH Hornets Košice - Slávia UK Bratislava 19:6 (5:2,3:0,5:1,6:3)
ŠKP MD Košice - Slávia UK Bratislava 3:4 (1:0,0:2,1:2,1:0)
NL 1.turnaj, 07-08.02.2015 Bratislava
Slávia UK Bratislava - ŠKP MD Košice 10:3 (1:2,2:1,3:0,4:0)
KVP Nováky - Slávia UK Bratislava 12:9 (3:1,3:2,3:4,3:2)
ČH Hornets Košice - Slávia UK Bratislava 4:8 (1:2,0:1,2:3,1:2)

Tabuľka Oblastnej súťaže:
1. KVP Nováky 8 8 0 0 105:40 24
2. Sláia UK Bratislava 8 5 0 3 90:56 15
3. KVP Kúpele Piešťany 8 5 0 3 79:64 15
4. KVP Komárno 8 1 1 6 45:100 4
5. Pirana SC Topoľčany 8 0 1 7 61:120 1

OS, 1.turnaj, Bratislava 29-30.11.2014
Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany 9:5 (2:1,1:1,2:2,4:1)
KVP Komárno - Slávia UK Bratislava 5:13 (2:3,1:2,2:5,0:3)
Slávia UK Bratislava - KVP Nováky 6:9 (1:3,1:0,2:0,2:6)
Pirana SC Topoľčany - Slávia UK Bratislava 9:16 (1:3,1:3,2:5,5:5)

OS, 2.turnaj, Nováky 25-26.10.2014
Pirana SC Topoľčany - Slávia UK Bratislava 6:22 (2:3,2:7,1:5,1:7)
Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany 6:9 (0:3,3:1,2:2,1:3)
KVP Komárno - Slávia UK Bratislava 5:12 (0:2,0:3,3:3,2:4)
Slávia UK Bratislava - KVP Nováky 6:8 (2:2,2:2,1:3,1:1)

Súpiska:

p.č. meno r.n.
1. Škultéty Filip 1998
2. Jurík Norbert 1998
3. Haidari Viliam 1998
4. Tkáč Peter 1998
5. Haveta Martin 1998
6. Hojstrič Andrej 1998
7. Rozvadský Matúš 1998
8. Števaňák Peter 1998
9. Jovanovič Filip 1998
10. Kocák Andrej 1998
11. Turanský Daniel 1998
12. Okanovič Senad 1999
13. Špányi Benjamín 1999
14. Berger Adam 1999
15. Oczelebi Deniz 1999
16. Horváth Michal 1999
17. Tomčík Viktor 1999
18. Kremnický Adrián 1999
19. Valent Michal 1999
20. Potočka Marek 1999
21. Petrovics Martin 1999
--- -------------------------- ------
22. Polek Roman 2000
23. Hansstein David 2000
24. Haidari Roland 2000
25. Samčík Richard 2000
26. Csano Ivan 2000
27. Macko Andrej 2000
28. Bandič Leonard 2000
29. Zaťko Patrik 2000

Tréner: Hudec Michal
Asistent: Nedbal Peter
Vedúci družstva: Strunga Samuel
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2012 Dynatech s.r.o.