www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
SLÁVIA UK BRATISLAVA VIŠEGRÁDSKY TURNAJ (VISEGRAD CUP) RUDAVA PLÁŽOVÉ PÓLO NÁBOR ! DIEVČATÁ, CHLAPCI KONTAKTY (CONTACTS)

Slávia UK Bratislava - kadeti - sezóna 2024
(2007 a mladší)

Výsledky

Národná liga o 1-6.miesto:

Tabuľka Národná liga o 1-6.miesto:
1. KVP Nováky 10 9 0 0 1 151:81 27
2. XBS waterpolo Šamorín 10 7 0 0 3 95:67 21
3. Pirana SC Topoľčany 10 6 0 0 4 92:90 18
4. PVK Vrútky 10 6 0 0 4 105:93 18
5. KVP Komárno 10 2 0 0 8 67:119 6
6. Slávia PU Prešov 10 0 0 0 10 59:119 0

3.kolo, 21-23.06.2024 Vrútky:

2.kolo, 19-21.04.2024 Nováky:
1.kolo, 23-25.02.2024 Topoľčany:

Národná liga o 7-10.miesto:

Tabuľka Národná liga o 7-10.miesto:
7. CH Košice 9 9 0 0 0 126:43 27
8. NEREUS Žilina 9 5 0 4 3 97:84 15
9. Slávia UK Bratislava 9 3 0 0 6 58:89 9
10. KVP Kúpele Piešťany 9 1 0 0 8 66:131 3

4.kolo, 22-23.06.2024 Piešťany:

2.kolo, preložené na 25-26.05.2024 Žilina:
Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany 8:10 (4:4,0:2,2:3,2:1)
CH Košice - Slávia UK Bratislava 12:2 (5:0,3:0,4:1,0:1)
Slávia UK Bratislava - NEREUS Žilina 8:14 (1:6,1:4,3:3,3:1)
3.kolo, 04-05.05.2024 Bratislava:
KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava 7:11 (2:1,3:3,1:2,1:5)
NEREUS Žilina - Slávia UK Bratislava 8:7 (3:0,2:3,1:2,2:2)
Slávia UK Bratislava - CH Košice 4:12 (1:3,0:4,0:3,3:2)
1.kolo, 24-25.02.2024 CH Košice:
Slávia UK Bratislava - CH Košice 1:15 (0:4,0:3,1:5,0:3)
NEREUS Žilina - Slávia UK Bratislava 6:7 (1:2,2:1,1:2,2:2)
KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava 5:10 (1:2,3:2,0:5,1:1)

Zimné majstrovstvá SR:
Konečná tabuľka Zimné majstrovstvá SR:
1. Pirana SC Topoľčany 7 7 0 0 0 120:39 21
2. PVK Vrútky 7 6 0 0 1 77:43 18
3. KVP Nováky 7 5 0 0 2 90:45 15
4. XBS waterpolo Šamorín 7 4 0 0 3 82:51 12
5. Slávia PU Prešov 7 3 0 0 4 57:64 9
6. KVP Komárno 7 2 0 0 5 51:77 6
7. CH Košice 7 1 0 0 6 40:72 3
8. KVP Kúpele Piešťany 7 0 0 0 7 14:140 0

2.cast, 03-04.02.2024 Nováky:
1.cast, 16-17.12.2023 Topoľčany/Nováky:

Letné majstrovstvá SR:

Konečná tabuľka Letné majstrovstvá SR Západ:
1. XBS waterpolo Šamorín 12 10 0 0 2 188:73 30
2. Slávia UK Bratislava 12 7 0 2 3 139:106 23
3. KVP Komárno 12 5 2 0 5 148:120 19
4. KVP Kúpele Piešťany 12 0 0 0 12 66:243 0

4.turnaj, 25-26.11.2023 Komárno:
XBS waterpolo Šamorín - Slávia UK Bratislava 4:8 (1:1,0:2,0:4,3:1)
KVP Komárno - Slávia UK Bratislava 9:8pp (1:1,0:1,1:0,2:2/5:4)
KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava 8:17 (2:6,3:3,2:4,1:4)
3.turnaj, 11-12.11.2023 Bratislava (v Komárne):
Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany 13:6 (5:0,2:2,1:3,5:1)
XBS waterpolo Šamorín - Slávia UK Bratislava 11:5 (1:1,1:2,3:0,6:2)
KVP Komárno - Slávia UK Bratislava 14:12pp (1:1,1:1,3:2,4:5/5:3)
2.turnaj, 04-05.11.2023 Šamorín:
KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava 8:18 (1:4,3:6,2:3,2:5)
Slávia UK Bratislava - KVP Komárno 16:7 (2:2,6:2,4:1,4:2)
Slávia UK Bratislava - XBS waterpolo Šamorín 7:12 (1:3,1:2,4:3,1:4)
1.turnaj, 14-15.10.2023 Piešťany:
KVP Komárno - Slávia UK Bratislava 8:9 (1:3,1:3,3:1,3:2)
Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany 19:6 (4:2,9:2,3:2,3:0)
XBS waterpolo Šamorín - Slávia UK Bratislava 13:8 (0:2,4:1,5:2,4:3)

Tabuľka Letné majstrovstvá SR Východ:
1. Pirana SC Topoľčany 12 11 0 0 1 172:86 33
2. PVK Vrútky 12 9 0 0 3 159:111 27
3. Slávia PU Prešov 12 3 0 0 9 95:156 9
4. CH Košice 12 1 0 0 11 70:143 3

4.turnaj, 25-26.11.2023 Vrútky:
3.turnaj, 11-12.11.2023 CH Košice:
2.turnaj, 04-05.11.2023 Prešov:
1.turnaj, 14-15.10.2023 Topoľčany:

Súpiska:

p.č. meno r.n.
1. Ferko Ivan 2007
2. Toman Filip 2007
3. Rak Martin 2007
4. Schmuck Branislav 2007
5. Prieložný Adam 2008
6. Kováč Richard 2008
7. Brinker Tomáš 2008
8. Jurča Jakub 2008
9. Masarovič Branislav 2008
10. Konečný Dávid 2008
--- -------------------- -----
11. Hruška Matúš 2009
12. Bezák Alexander 2009
13. Svoboda Dávid 2009
14. Zeman Adam 2009
15. Wienk Marek 2009
16. Slašťan Jonáš 2009
17. Gbelský Bartolomej 2009
18. Lóci Leonard 2009
19. Matejov Šimon 2009
20. Iovdij Michal 2010
21. Bašnák Matúš 2010
22. Záhorský Alex 2010
23. Draškovič Zoran 2010
24. Zbur Jakub 2010
25. Hubocký Viliam 2011

Tréner: Hudec Michal
Asistent: Radič Róbert
Vedúci družstva: Jurča Branislav