www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk

Slávia UK Bratislava - starší žiaci - sezóna 2009

Výsledky

Konečná tabuľka Národnej ligy starších žiakov:
1. NCHZ Nováky 12 12 0 0 173:87 24
2. KVP Komárno 12 5 1 6 111:119 11
3. ŠKP Košice 12 3 1 8 93:131 7
4. Slávia UK Bratislava 12 2 2 8 106:146 6

1.NL, 4.turnaj, Nováky 27-28.06.2009
Výsledky:
NCHZ Nováky - Slávia UK Bratislava 18:12 (4:2,6:2,5:2,3:6)
Slávia UK Bratislava - KVP Komárno 8:8 (2:2,3:2,2:1,1:3)
Slávia UK Bratislava - ŠKP Košice 8:9 (1:2,1:4,2:1,4:2)

1.NL, 3.turnaj, Komárno 23-24.05.2009
Výsledky:
Slávia UK Bratislava - ŠKP Košice 12:11 (4:3,2:4,3:3,3:2)
KVP Komárno - Slávia UK Bratislava 17:12 (3:0,6:0,4:5,4:7)
NCHZ Nováky - Slávia UK Bratislava 17:8 (3:0,7:2,3:2,4:4)

1.NL, 2.turnaj, Košice 25-26.04.2009
Výsledky:
NCHZ Nováky - Slávia UK Bratislava 15:6 (5:0,4:0,3:3,3:3)
KVP Komárno - Slávia UK Bratislava 7:6 (2:1,4:0,1:2,0:3)
Slávia UK Bratislava - ŠKP Košice 6:11 (2:3,2:3,0:3,2:3)

1.NL, 1.turnaj, Slávia UK Bratislava 28-29.03.2009
Výsledky:
Slávia UK Bratislava - ŠKP Košice 12:12 (2:3,2:2,3:3,5:4)
KVP Komárno - Slávia UK Bratislava 9:11 (2:3,2:1,1:3,4:4)
NCHZ Nováky - Slávia UK Bratislava 12:5 (3:1,3:0,5:2,1:2)


2.NL, 4.turnaj, Prešov 27-28.06.2009
Výsledky:
2.NL, 3.turnaj, Žilina 23-24.05.2009
Tabuľka po 3.turnaji:
1. KPŠ NEREUS Žilina 9 9 0 0 142:39 18
2. Slávia PU Prešov 9 6 0 3 106:62 12
3. PVK Vrútky 9 2 0 7 55:103 4
4. KŠK Bratislava 9 1 0 8 41:140 2
Výsledky:
KŠK Bratislava - Slávia PU Prešov 4:20 (2:3,0:5,1:8,1:4)
KŠK Bratislava - KPŠ NEREUS Žilina 2:22 (0:10,1:1,0:6,1:5)
KŠK Bratislava - PVK Vrútky 9:10 (0:2,1:4,2:3,6:1)
2.NL, 2.turnaj, Vrútky 25-26.04.2009
Výsledky:
KŠK Bratislava - KPŠ NEREUS Žilina 2:14 (0:4,1:1,0:5,1:4)
KŠK Bratislava - PVK Vrútky 10:5 (3:0,1:2,4:0,2:3)
Slávia PU Prešov - KŠK Bratislava 15:2 (2:0,6:1,4:0,3:1)
2.NL, 1.turnaj, KŠK Bratislava 28-29.03.2009
Výsledky:
KŠK Bratislava - Slávia PU Prešov 2:23 (1:7,0:9,1:4,0:3)
KPŠ NEREUS Žilina - KŠK Bratislava 17:3 (6:0,1:1,6:0,4:2)
PVK Vrútky - KŠK Bratislava 14:7 (3:0,1:2,6:1,4:4)


Konečná tabuľka Oblastnej súťaže:
1. Slávia UK Bratislava 12 9 1 2 191:89 19
2. KVP Komárno 12 9 1 2 171:66 19
3. KPŠ NEREUS Žilina 12 5 0 7 129:99 10
4. KŠK Bratislava 12 0 0 12 24:261 0
OS, 4.turnaj, Žilina 14-15.03.2009
Výsledky:
KPŠ NEREUS Žilina - Slávia UK Bratislava 9:8 (3:2,2:1,3:2,1:3)
KVP Komárno - KŠK Bratislava 23:0 (7:0,5:0,6:0,5:0)
KVP Komárno - Slávia UK Bratislava 4:11 (0:3,0:3,1:1,3:4)
KŠK Bratislava - KPŠ NEREUS Žilina 0:18 (0:5,0:6,0:3,0:4)
KŠK Bratislava - Slávia UK Bratislava 4:27 (2:7,0:5,2:6,0:9)

OS, 3.turnaj, Bratislava (Slávia UK) 06-07.02.2009
Výsledky:
Slávia UK Bratislava - KVP Komárno 12:11 (1:3,6:6,2:2,3:0)
KŠK Bratislava - KPŠ NEREUS Žilina 0:26 (0:4,0:7,0:9,0:6)
KŠK Bratislava - KVP Komárno 1:18 (0:8,1:1,0:3,0:6)
KPŠ NEREUS Žilina - Slávia UK Bratislava 5:13 (1:3,3:4,0:3,1:3)
Slávia UK Bratislava - KŠK Bratislava 32:5 (6:1,8:1,7:1,11:2)

OS, 2.turnaj, Komárno 29-30.11.2008 (presunuté z 06-07.12.2008) Výsledky:
KVP Komárno - KŠK Bratislava 18:3 (4:1,2:2,4:0,8:0)
KPŠ NEREUS Žilina - Slávia UK Bratislava 7:9 (2:2,0:0,1:5,4:2)
KPŠ NEREUS Žilina - KŠK Bratislava 16:4 (4:2,3:2,6:0,3:0)
Slávia UK Bratislava - KVP Komárno 6:17 (2:7,1:2,1:4,2:4)
Slávia UK Bratislava - KŠK Bratislava 21:3 (6:0,4:1,5:1,6:1)

OS, 1.turnaj, Bratislava (KŠK) 14-15.11.2008
Výsledky:
KPŠ NEREUS Žilina - Slávia UK Bratislava 12:14 (3:3,3:3,3:4,3:4)
KVP Komárno - KŠK Bratislava 19:2 (4:1,2:0,4:0,3:1)
KVP Komárno - Slávia UK Bratislava 12:12 (3:3,3:5,3:2,3:2)
KŠK Bratislava - KPŠ NEREUS Žilina 2:17 (0:8,0:5,0:2,2:2)
KŠK Bratislava - Slávia UK Bratislava 0:26 (0:4,0:4,0:10,0:8)




Súpiska "A" Slávia UK

p.č. meno r.n.
1. Kuzmík Ján 1994
2. Prachár Peter 1994
3. Zubaľ Richard 1994
4. Hučko Adam 1994
5. Egyenes Fridrich 1994
6. Suran Simon 1994
7. Horáčik Andrej 1994
8. Haidari Jakub 1994
9. Juriga Jakub 1995
10. Godó Matej 1995
11. Tkáč Michal 1995
12. Arvay Michal 1995
13. Schmuck Karol 1995
14. Haveta Richard 1995
15. Paroš Andreas 1995

Tréner: Žurek Ľubomír
Asistent: Horáčik Peter
Vedúci družstva: Hruška Vladimír

Súpiska "B" KŠK


p.č. meno r.n.
1. Tarek René 1994
2. Borovička Boris 1994
3. Hasák Andrej 1994
4. Juck Lukáš 1994
5. Bánovský Niko 1995
6. Krajčovič Igor 1995
7. Mcek Filip 1995
8. Hetlerovič Dušan 1995
9. Januschke Tomáš 1995
10. Bisaki Pál 1995
11. Chovanec Martin 1995
     
12. Gergely Matúš 1996
13. Lamprecht Viktor 1996
14. Zvolenský Šimon 1996
15. Labuda Šimon 1996
16. Mareš Michal 1996
17. Pišný Patrik 1996
18. Zeman Mikuláš 1996
19. Hora Šimon 1996
20. Dobossy Marián 1997
21. Plvan Peter 1997
Tréner: Brúder Eman
Asistent: Juriga Marcel
Vedúci družstva: Zvolenský Martin
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2012 Dynatech s.r.o.