www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk

Slávia UK Bratislava - starší žiaci - sezóna 2019

Výsledky

Národná liga:

Konečná tabuľka Národná liga 1-6.miesto:
1. ŠK Hornets Košice 30 29 0 1 435:162 58
2. KVP Nováky 30 19 2 9 381:304 40
3. KPŠ NEREUS Žilina 30 17 1 12 267:284 35
4. Slávia UK Bratislava 30 13 1 16 270:301 27
5. ŠKP MD Košice 30 6 0 24 214:336 12
6. Slávia PU Prešov 30 3 2 25 284:464 8

Národná liga 1-6., 6.kolo, 24-26.05.2019, Bratislava
Slávia PU Prešov - Slávia UK Bratislava 8:12 (1:4,1:4,2:1,4:3)
Slávia UK Bratislava - KVP Nováky 13:18 (2:4,3:6,5:4,3:4)
ŠK Hornets Košice - Slávia UK Bratislava 9:6 (2:1,2:1,2:1,3:3)
Slávia UK Bratislava - ŠKP MD Košice 11:7 (1:2,2:0,6:1,2:4)
KPŠ Nereus Žilina - Slávia UK Bratislava 6:8 (1:1,2:4,2:1,1:2)
Národná liga 1-6., 5.kolo, 3-5.05.2019, Žilina
KVP Nováky - Slávia UK Bratislava 9:14 (1:1,1:2,4:6,3:5)
Slávia UK Bratislava - ŠK Hornets Košice 8:14 (2:4,3:6,2:2,1:2)
ŠKP MD Košice - Slávia UK Bratislava 1:7 (1:2,0:2,0:1,0:2)
Slávia UK Bratislava - KPŠ Nereus Žilina 12:14 (2:5,2:2,4:4,4:3)
Slávia UK Bratislava - Slávia PU Prešov 17:7 (1:2,7:3,5:1,4:1)
Národná liga 1-6., 4.kolo, 12-14.04.2019, Nováky
ŠK Hornets Košice - Slávia UK Bratislava 13:2 (1:1,4:0,4:1,4:0)
Slávia UK Bratislava - ŠKP MD Košice 12:8 (3:0,4:4,3:3,2:1)
KPŠ Nereus Žilina - Slávia UK Bratislava 8:5 (3:0,1:3,4:0,0:2)
Slávia PU Prešov - Slávia UK Bratislava 11:17 (4:5,3:3,2:3,2:6)
Slávia UK Bratislava - KVP Nováky 8:11 (2:1,0:4,2:3,4:3)
Národná liga 1-6., 3.kolo, 8-10.03.2019, ŠK Hornets Košice
ŠKP MD Košice - Slávia UK Bratislava 9:12 (3:2,3:3,2:3,1:4)
Slávia UK Bratislava - KPŠ Nereus Žilina 7:9 (4:2,1:4,1:2,1:1)
Slávia UK Bratislava - Slávia PU Prešov 11:11 (0:2,3:3,5:1,3:5)
KVP Nováky - Slávia UK Bratislava 12:2 (3:1,3:0,3:1,3:0)
Slávia UK Bratislava - ŠK Hornets Košice 1:11 (0:2,1:3,0:2,0:4)
Národná liga 1-6., 2.kolo, 8-10.02.2019, Prešov
KPŠ Nereus Žilina - Slávia UK Bratislava 6:7 (1:1,1:2,3:2,1:2)
Slávia PU Prešov - Slávia UK Bratislava 11:21 (1:4,5:4,4:9,1:4)
Slávia UK Bratislava - KVP Nováky 12:7 (3:3,2:0,4:3,3:1)
ŠK Hornets Košice - Slávia UK Bratislava 11:5 (4:2,2:1,2:1,3:1)
Slávia UK Bratislava - ŠKP MD Košice 8:5 (0:2,4:2,3:1,1:0)
Národná liga 1-6., 1.kolo, 14-16.12.2018, ŠKP MD Košice
Slávia UK Bratislava - KPŠ Nereus Žilina 8:9 (1:4,0:2,2:2,5:1)
ŠKP MD Košice - Slávia UK Bratislava 11:4 (4:1,3:1,1:1,3:1)
Slávia UK Bratislava - ŠK Hornets Košice 5:17 (2:4,0:6,1:7,2:0)
KVP Nováky - Slávia UK Bratislava 14:4 (5:1,4:2,4:0,1:1)
Slávia UK Bratislava - Slávia PU Prešov 11:14 (3:3,1:1,2:7,5:3)

Konečná tabuľka Národná liga 7-11.miesto:
7. KVP Komárno 20 14 2 4 208:151 30
8. KVP Kúpele Piešťany 20 13 1 6 213:163 27
9. PVK Vrútky 20 11 2 7 179:155 24
10. Pirana SC Topoľčany 20 7 2 11 159:186 16
11. XBS Šamorín 20 0 3 17 102:206 3

Národná liga 7-11., 5.kolo, 24-26.05.2019, Vrútky
Národná liga 7-11., 4.kolo, 3-5.05.2019, Piešťany
Národná liga 7-11., 3.kolo, 12-14.04.2019, Topoľčany
Národná liga 7-11., 2.kolo, 8-10.03.2019, Komárno
Národná liga 7-11., 1.kolo, 8-10.02.2019, Šamorín

Oblastná súťaž:

Konečná tabuľka oblastnej súťaže skupina A:
1. ŠK Hornets Košice 8 7 1 0 176:44 15
2. Slávia UK Bratislava 8 4 2 1 116:62 12
3. Slávia PU Prešov 8 4 1 3 97:114 9
4. KVP Komárno 8 1 0 7 61:132 2
5. KVP Kúpele Piešťany 8 1 0 7 49:147 2

Konečná tabuľka oblastnej súťaže skupina B:
1. KVP Nováky 10 9 0 1 155:63 18
2. KPŠ NEREUS Žilina 10 9 0 1 118:43 18
3. ŠKP MD Košice 10 6 0 4 97:59 12
4. Pirana SC Topoľčany 10 4 0 6 70:78 8
5. PVK Vrútky 10 2 0 8 70:78 4
6. XBS waterpolo Šamorín 10 0 0 10 33:158 0

Oblastná súťaž, skupina A, 2.kolo, 9-11.11.2018, Prešov
KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava 4:16 (3:5,1:3,0:4,0:4)
Slávia UK Bratislava - Slávia PU Prešov 18:10 (4:1,3:2,6:5,5:2)
ŠK Hornets Košice - Slávia UK Bratislava 10:10 (2:2,3:3,0:1,5:4)
Slávia UK Bratislava - KVP Komárno 19:4 (5:1,2:1,7:2,5:0)
Oblastná súťaž, skupina A, 1.kolo, 26-28.10.2018, Komárno
Slávia PU Prešov - Slávia UK Bratislava 12:12 (4:5,2:1,3:3,3:3)
Slávia UK Bratislava - ŠK Hornets Košice 3:13 (2:4,0:4,0:3,1:2)
KVP Komárno - Slávia UK Bratislava 4:17 (1:2,1:4,0:6,2:5)
Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany 21:5 (3:0,6:2,5:1,7:2)

Oblastná súťaž, skupina B, 2.kolo, 9-11.11.2018, Nováky
Oblastná súťaž, skupina B, 1.kolo, 26-28.10.2018, Topoľčany


Súpiska

p.č. meno r.n.
1. Teplyts Leonid 2004
2. Grobár Richard 2004
3. Širka Dávid 2004
4. Kovačovič Andrej 2004
5. Vojtko Tony 2004
6. Kubelka Oliver 2004
7. Lednický Alex 2004
8. Jurča Matej 2004
9. Černička Daniel 2005
10. Csontos Viktor 2005
11. Duga Peter 2005
12. Chyžnaj Jakub 2005
13. Sajkala Adam 2005
14. Šiagi Martin 2005
15. Slašťan David 2005
16. Czodor Samuel 2005
17. Buraľ Michal 2005
--- ------------------------ ------
18. Sahiouni Adam 2006
19. Bajčev Nino 2006
20. Zubčák Alex 2006

Tréner: Hudec Michal
Asistent: Bohuš Róbert
Vedúci družstva: Slašťan Marián
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2018 Dynatech s.r.o.