www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk

Slávia UK Bratislava - starší žiaci - sezóna 2020

Výsledky

Národná liga:

Tabuľka Národnej ligy SR 1-6.miesto:
1. ŠK Hornets Košice 10 10 0 0 145:74 20
2. Slávia UK Bratislava 10 8 0 2 144:82 16
3. KVP Nováky 10 5 0 5 118:107 10
4. ŠKP MD Košice 10 5 0 5 102:87 10
5. Pirana SC Topoľčany 10 1 0 9 63:138 2
6. Slávia PU Prešov 10 1 0 9 68:152 2

Národná liga 1-6., 6.kolo, 19-21.06.2020 Bratislava
Národná liga 1-6., 5.kolo, 01-03.05.2020 Hornets Košice
Národná liga 1-6., 4.kolo, 27-29.03.2020 Topoľčany
Národná liga 1-6., 3.kolo, 06-08.03.2020 Nováky

Národná liga 1-6., 2.kolo, 31.01.-02.02.2020 Prešov
Slávia PU Prešov - Slávia UK Bratislava 4:17 (0:4,0:5,3:4,1:4)
Slávia UK Bratislava - ŠKP MD Košice 12:8 (3:2,2:1,1:3,6:2)
KVP Nováky - Slávia UK Bratislava 8:12 (0:2,4:3,1:4,3:3)
Slávia UK Bratislava - Pirana SC Topoľčany 16:3 (5:1,3:0,1:1,7:1)
ŠK Hornets Košice - Slávia UK Bratislava 13:11 (3:3,1:2,4:1,5:5)
Národná liga 1-6., 1.kolo, 10-12.01.2020 ŠKP Košice
ŠKP MD Košice - Slávia UK Bratislava 9:11 (1:3,1:4,3:2,4:2)
Slávia UK Bratislava - KVP Nováky 18:11 (7:1,4:3,4:2,3:5)
Pirana SC Topoľčany - Slávia UK Bratislava 5:16 (1:3,2:5,1:6,1:2)
Slávia UK Bratislava - ŠK Hornets Košice 10:13 (2:4,3:1,4:4,1:4)
Slávia UK Bratislava - Slávia PU Prešov 21:8 (7:2,2:3,6:3,6:0)

Tabuľka Národnej ligy SR 7-11.miesto:
7. Olympia Košice 8 8 0 0 129:74 16
8. XBS Šamorín 8 5 0 3 99:70 10
9. PVK Vrútky 8 2 1 5 73:111 5
10. KVP Komárno 8 2 1 5 79:96 5
11. KVP Kúpele Piešťany 8 2 0 6 79:108 4

Národná liga 7-11., 5.kolo, 19-21.06.2020 Vrútky
Národná liga 7-11., 4.kolo, 01-03.05.2020 Piešťany
Národná liga 7-11., 3.kolo, 06-08.03.2020 Olympia Košice
Národná liga 7-11., 2.kolo, 31.01.-02.02.2020 Šamorín
Národná liga 7-11., 1.kolo, 10-12.01.2020 Komárno

Oblastná súťaž:

Oblastná súťaž, baráž, 30.11.-01.12.2019

Tabuľka oblastnej súťaže skupina západ:
1. Slávia UK Bratislava 8 8 0 0 146:37 16
2. Pirana SC Topoľčany 8 6 0 2 103:82 12
3. XBS waterpolo Šamorín 8 4 0 4 81:92 8
4. KVP Komárno 8 2 0 6 66:119 4
5. KVP Kúpele Piešťany 8 0 0 8 56:122 0

Tabuľka oblastnej súťaže skupina východ:
1. ŠK Hornets Košice 10 9 0 1 152:76 18
2. KVP Nováky 10 8 0 2 149:90 16
3. ŠKP MD Košice 10 7 0 3 118:88 14
4. Slávia PU Prešov 10 4 0 6 94:127 8
5. ŠK Olympia Košice 10 2 0 8 102:130 4
6. PVK Vrútky 10 0 0 10 53:155 0

Oblastná súťaž, skupina západ, 2.kolo, 25-27.10.2019, Komárno
Slávia UK Bratislava - XBS waterpolo Šamorín 16:5 (4:0,5:1,3:1,4:2)
Pirana SC Topoľčany - Slávia UK Bratislava 7:20 (2:6,3:2,0:8,2:4)
Slávia UK Bratislava - KVP Komárno 17:6 (4:1,3:1,5:3,5:1)
KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava 6:24 (1:5,2:6,2:5,1:8)
Oblastná súťaž, skupina západ, 1.kolo, 04-06.10.2019, Topoľčany
XBS waterpolo Šamorín - Slávia UK Bratislava 3:12 (2:4,0:1,1:4,0:3)
Slávia UK Bratislava - Pirana SC Topoľčany 20:6 (7:3,4:1,5:2,4:0)
KVP Komárno - Slávia UK Bratislava 3:17 (1:2,1:6,1:3,0:6)
Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany 20:1 (6:0,8:0,2:1,4:0)

Oblastná súťaž, skupina východ, 2.kolo, 25-27.10.2019, Nováky
Oblastná súťaž, skupina východ, 1.kolo, 04-06.10.2019, ŠKP Košice


Súpiska

p.č. meno r.n.
1. Černička Daniel 2005
2. Csontos Viktor 2005
3. Duga Peter 2005
4. Chyžnaj Jakub 2005
5. Šiagi Martin 2005
6. Slašťan David 2005
7. Czodor Samuel 2005
8. Buraľ Michal 2005
9. Blentič Timur 2006
10. Sahiouni Adam 2006
11. Asaro Francesco 2006
12. Bajčev Nino 2006
13. Zubčák Alex 2006
14. Makarov Yaroslav 2006
15. Komora Richard 2006
16. Matej Marián 2006
17. Matuška Denis 2006
18. Lampart Viliam 2006
19. Škerko Sebastián 2006
20. Gasparri Luca 2006
21. Milo Matúš 2006
22. Švikruha Patrik 2006
23. Janeček Jakub 2006
24. Ferko Ivan 2007

Tréner: Hudec Michal
Asistent: Bohuš Róbert
Vedúci družstva: Slašťan Marián
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2018 Dynatech s.r.o.