www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
SLÁVIA UK BRATISLAVA VIŠEGRÁDSKY TURNAJ (VISEGRAD CUP) RUDAVA PLÁŽOVÉ PÓLO NÁBOR ! DIEVČATÁ, CHLAPCI KONTAKTY (CONTACTS)

Slávia UK Bratislava - starší žiaci - sezóna 2024
(2009 a mladší)

Výsledky

Národná liga o 1-4.miesto:

Tabuľka Národná liga o 1-4.miesto:
1. ČH Košice 9 6 1 0 2 82:72 20
2. Slávia PU Prešov 9 6 0 1 2 82:70 19
3. Slávia UK Bratislava 9 4 0 0 5 87:86 12
4. XBS waterpolo Šamorín 9 1 0 0 8 71:94 3

4.kolo, 08-09.06.2024 Bratislava:

3.kolo, 18-19.05.2024 ČH Košice:
XBS waterpolo Šamorín - Slávia UK Bratislava 20:10 (3:7,3:5,1:3,3:5)
ČH Košice - Slávia UK Bratislava 5:11 (2:4,2:0,0:3,1:4)
Slávia UK Bratislava - Slávia PU Prešov 7:6 (3:2,1:1,3:1,0:2)
2.kolo, 27-28.04.2024 Prešov:
Slávia UK Bratislava - ČH Košice 10:12 (5:2,0:5,3:4,2:1)
Slávia PU Prešov - Slávia UK Bratislava 12:7 (4:2,4:2,2:2,2:1)
Slávia UK Bratislava - XBS waterpolo Šamorín 4:8 (1:1,1:3,1:1,1:3)
1.kolo, 09-10.03.2024 Šamorín:
Slávia UK Bratislava - Slávia PU Prešov 11:14 (6:7,1:3,3:1,1:3)
XBS waterpolo Šamorín - Slávia UK Bratislava 10:11 (3:1,4:1,1:5,2:4)
ČH Košice - Slávia UK Bratislava 9:6 (3:1,1:2,3:1,2:2)


Národná liga o 5-7.miesto:

Tabuľka Národná liga o 5-7.miesto:
5. PVK Vrútky 4 3 0 0 1 56:54 9
6. ŠK Hornets Košice 4 2 0 0 2 48:43 6
7. KVP Komárno 4 1 0 0 3 50:57 3

3.kolo, 08-09.06.2024 Vrútky:

2.kolo, 18-19.05.2024 Piešťany:
1.kolo, 06-07.04.2024 Komárno:

Zimné majstrovstvá SR:

Konecná tabuľka Zimné majstrovstvá SR:
1. KVP Nováky 8 8 0 0 0 161:64 24
2. Slávia PU Prešov 8 6 0 0 2 79:58 18
3. ČH Košice 8 5 0 0 3 66:68 15
4. Slávia Uk Bratislava 8 5 0 0 3 92:65 15
5. XBS waterpolo Šamorín 8 4 0 1 3 73:66 13
6. ŠK Hornets Košice 4 0 0 0 4 77:82 12
7. PVK Vrútky 8 2 0 0 6 76:103 6
8. KVP Komárno 8 1 1 0 6 60:86 5
9. Pirana SC Topoľčany 8 0 0 0 8 49:141 0

09-11.02.2024, 2. spoločná časť Nováky:
Slávia UK Bratislava - ŠK Hornets Košice 16:6 (5:2,2:2,5:0,4:2)
Slávia PU Prešov - Slávia UK Bratislava 6:5 (1:3,1:0,1:1,3:1)
ČH Košice - Slávia UK Bratislava 9:8 (4:1,3:3,1:2,1:2)
PVK Vrútky - Slávia UK Bratislava 8:14 (1:5,2:4,3:4,2:1)
26-28.01.2024, 1.časť východ Hornets Košice/západ Nováky:
XBS waterpolo Šamorín - Slávia UK Bratislava 6:9 (1:1,1:3,3:3,1:2)
Slávia UK Bratislava - Pirana SC Topoľčany 16:8 (4:1,2:4,5:2,5:1)
KVP Nováky - Slávia UK Bratislava 19:15 (6:2,6:2,5:1,2:10)
Slávia UK Bratislava - KVP Komárno 9:3 (1:0,3:2,3:0,2:1)


Letné majstovstvá SR Západ:

Tabuľka Letné majstrovstvá SR Západ:
1. Slávia Uk Bratislava 4 4 0 0 0 52:23 12
2. KVP Komárno 4 2 0 0 2 34:43 6
3. XBS waterpolo Šamorín 4 0 0 0 4 29:49 0

3.turnaj, 09-10.12.2023 Šamorín:

2.turnaj, 18-19.11.2023 Bratislava:
XBS waterpolo Šamorín - KVP Komárno 10:11 (2:1,2:2,2:5,4:3)
Slávia UK Bratislava - XBS waterpolo Šamorín 15:5 (1:0,2:1,6:1,6:3)
KVP Komárno - Slávia UK Bratislava 8:14 (2:3,2:3,3:3,1:5)
1.turnaj, 28-29.10.2023 Komárno:
XBS waterpolo Šamorín - Slávia UK Bratislava 6:12 (3:3,1:3,0:2,2:4)
Slávia UK Bratislava - KVP Komárno 11:4 (5:1,2:1,2:2,2:0)
KVP Komárno - XBS waterpolo Šamorín 11:8 (5:2,1:0,1:2,4:4)

--------------------------------
Letné majstovstvá SR Stred:

Tabuľka Letné majstrovstvá SR Stred:
1. KVP Nováky 4 4 0 0 0 107:40 12
2. Pirana SC Topoľčany 4 2 0 0 2 55:89 6
3. PVK Vrútky 4 0 0 0 4 60:93 0

3.turnaj, 09-10.12.2023 Nováky:

2.turnaj, 18-19.11.2023 Vrútky:
1.turnaj, 28-29.10.2023 Topoľčany:
--------------------------------
Letné majstovstvá SR Východ:

Konečná tabuľka Letné majstrovstvá SR Východ:
1. Slávia PU Prešov 12 10 0 1 1 156:71 31
2. ŠK Hornets Košice 12 9 1 0 2 154:98 29
3. ČH Košice 12 4 0 0 8 133:110 12
4. ŠKP MD Košice 12 0 0 0 12 66:230 0

4.turnaj, 09-10.12.2023 Slávia PU Prešov:
3.turnaj, 18-19.11.2023 Hornets Košice:
2.turnaj, 28-29.10.2023 ŠKP MD Košice:
1.turnaj, 07-08.10.2023 ČH Košice:

Súpiska

1. Hruška Matúš 2009
2. Bezák Alexander 2009
3. Svoboda Dávid 2009
4. Zeman Adam 2009
5. Wienk Marek 2009
6. Slašťan Jonáš 2009
7. Gbelský Bartolomej 2009
8. Lóci Leonard 2009
9. Matejov Šimon 2009
10. Hromádka Marián 2009
11. Sobota Gregor 2009
12. Zabadal Juraj 2010
13. Iovdij Michal 2010
14. Savka Darren 2010
15. Bašnák Matúš 2010
16. Záhorský Alex 2010
17. Draškovič Zoran 2010
18. Činčala Samuel 2010
19. Baran Simon 2010
20. Tréfa Róbert 2010
21. Zbur Jakub 2010
22. Kollár Oskar 2010
23. Holec Max 2010
--- ------------------- -----
24. Hubocký Matej 2011
25. Hubocký Viliam 2011
26. Puss Silvester 2011
27. Hruška Šimon 2011
28. Toma Rafael 2011

Tréner: Hudec Michal
Asistent: Radič Róbert
Vedúci družstva: Jurča Branislav