www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk

Slávia UK Bratislava - mladší žiaci - sezóna 2009

Výsledky

Konečná tabuľka Národnej ligy mladších žiakov:
1. NCHZ Nováky 15 14 0 1 169:82 28
2. ŠKP Košice 15 11 0 4 145:72 22
3. ŠK Topvar Topoľčany 15 9 0 6 98:79 18
4. KVP Komárno 15 8 0 7 129:83 16
5. Slávia UK Bratislava 15 3 0 12 85:122 6
4. Slávia PU Prešov 15 0 0 15 36:224 0

1.NL, 3.turnaj, Košice 29-31.05.2009
Výsledky:
Slávia UK Bratislava - Slávia PU Prešov 10:4 (2:1,0:2,3:1,5:0)
ŠKP Košice - Slávia UK Bratislava 12:3 (2:0,4:0,4:2,2:1)
Slávia UK Bratislava - NCHZ Nováky 6:14 (0:3,0:2,2:4,4:5)
ŠK Topvar Topoľčany - Slávia UK Bratislava 6:4 (1:2,2:1,1:1,2:0)
KVP Komárno - Slávia UK Bratislava 8:5 (1:1,3:0,2:1,2:3)

1.NL, 2.turnaj, Komárno 01-03.05.2009 v
Výsledky:
Slávia UK Bratislava - ŠK Topvar Topoľčany 3:4 (2:1,0:2,1:0,0:1)
NCHZ Nováky - Slávia UK Bratislava 12:6 (5:1,1:1,2:2,4:2)
KVP Komárno - Slávia UK Bratislava 10:6 (2:1,3:3,2:1,3:1)
Slávia UK Bratislava - Slávia PU Prešov 12:0 (3:0,2:0,5:0,2:0)
ŠKP Košice - Slávia UK Bratislava 8:3 (3:1,2:0,2:1,1:1)

1.NL, 1.turnaj, Nováky 20-22.03.2009
Výsledky:
ŠKP Košice - Slávia UK Bratislava 13:4 (4:1,5:1,2:1,2:1)
Slávia UK Bratislava - KVP Komárno 0:5 (0:2,0:2,0:1,0:0)
ŠK Topvar Topoľčany - Slávia UK Bratislava 8:1 (2:1,2:0,2:0,2:0)
Slávia UK Bratislava - Slávia PU Prešov 16:1 (4:0,5:0,2:1,5:0)
NCHZ Nováky - Slávia UK Bratislava 17:6 (7:1,4:1,0:2,6:2)


2.NL, 1.turnaj, Piešťany(Žilina) 20-21.06.2009 (prelozene z 21-22.3.2009)
Výsledky:
2.NL, 3.turnaj, Vrútky 29-31.05.2009
Tabuľka po 2.turnaji:
1. KPŠ NEREUS Žilina 8 8 0 0 114:35 16
2. PVK Vrútky 7 5 0 2 76:34 10
3. KVP Kúpele Piešťany 8 3 0 5 57:90 6
4. ŠK Topvar Topoľčany "B" 7 2 0 5 63:69 4
5. KŠK Bratislava 8 1 0 7 49:131 2
Výsledky:
TOPVAR Topoľčany"B" - KŠK Bratislava 7:12 (2:2,1:3,1:4,3:3)
KŠK Bratislava - PVK Vrútky 9:16 (1:6,3:3,3:4,2:3)
KŠK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany 6:12 (1:3,3:1,2:3,0:5)
KPŠ NEREUS Žilina - KŠK Bratislava 24:2 (4:2,6:0,7:0,7:0)
2.NL, 2.turnaj Žilina(Piešťany), 01-03.05.2009
Výsledky:
TOPVAR Topoľčany"B" - KŠK Bratislava 16:5 (6:1,3:0,4:4,3:0)
KŠK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany 8:12 (0:3,1:5,2:2,5:2)
PVK Vrútky - KŠK Bratislava 19:1 (7:0,6:0,2:0,4:1)
KŠK Bratislava - KPŠ NEREUS Žilina 6:25 (0:11,3:4,1:6,2:4)


Konečná tabuľka Oblastnej súťaže, skupina západ:
1. KVP Komárno 12 11 1 0 292:22 23
2. Slávia UK Bratislava 12 8 1 3 253:33 17
3. KVP Kúpele Piešťany 12 4 0 8 64:286 8
4. KŠK Bratislava 12 0 0 12 36:304 0

OS, 4.turnaj, Piešťany 28.2.-01.03.2009
Výsledky:
KVP Kúpele Piešťany - KŠK Bratislava 17:7 (6:1,3:1,4:3,4:1)
Slávia UK Bratislava - KVP Komárno 3:8 (2:2,0:1,0:3,1:2)
Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany 27:0 (10:0,5:0,5:0,7:0)
KVP Komárno - KŠK Bratislava 38:0 (14:0,8:0,19:0,7:0)
KŠK Bratislava - Slávia UK Bratislava 6:23 (2:4,1:3,1:9,2:7)

OS, 3.turnaj, Bratislava (Slávia UK) 24-25.01.2009
Výsledky:
Slávia UK Bratislava - KVP Komárno 4:5 (1:2,1:0,1:0,1:3)
KŠK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany 3:14 (1:3,1:3,1:2,0:6)
KŠK Bratislava - Slávia UK Bratislava 1:32 (0:7,0:8,1:7,0:10)
KVP Komárno - KŠK Bratislava 28:1 (10:0,5:1,9:0,4:0)
Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany 36:0 (8:0,9:0,10:0,9:0)

OS, 2.turnaj, Bratislava (KŠK) 13-14.12.2008
Výsledky:
KŠK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany 8:14 (2:3,3:3,2:4,1:4)
KVP Komárno - Slávia UK Bratislava 4:4 (1:2,0:0,2:2,1:0)
KVP Komárno - KŠK Bratislava 31:1 (10:1,7:0,7:0,7:0)
Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany 32:0 (6:0,9:0,7:0,10:0)
KŠK Bratislava - Slávia UK Bratislava 3:21 (2:6,1:5,0:6,0:4)

OS, 1.turnaj, Komárno 22-23.11.2008
Výsledky:
KVP Komárno - Slávia UK Bratislava 6:1 (3:1,2:0,1:0,0:0)
KVP Kúpele Piešťany - KŠK Bratislava 12:5 (4:1,6:1,2:1,0:2)
KŠK Bratislava - Slávia UK Bratislava 0:39 (0:9,0:8,0:11,0:11)
Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany 31:0 (10:0,5:0,7:0,9:0)
KVP Komárno - KŠK Bratislava 35:1 (11:0,11:0,6:1,7:0)




Súpiska "A" Slávia UK

p.č. meno r.n.
1. Gergely Matúš 1996
2. Lamprecht Viktor 1996
3. Zvolenský Šimon 1996
4. Labuda Šimon 1996
5. Mareš Michal 1996
6. Pišný Patrik 1996
7. Zeman Mikuláš 1996
8. Hora Šimon 1996
9. Dobossy Marián 1997
10. Plvan Peter 1997
11. Slezák Peter 1997
     
12. Haidari Viliam 1998
13. Haveta Martin 1998
14.    
15.    

Tréner: Brúder Eman
Asistent: Juriga Marcel
Vedúci družstva: Zvolenský Martin

Súpiska "B" KŠK

p.č. meno r.n.
1. Vrábel Roman 1996
2. Sokol Oliver 1996
3. Podlucký Filip 1996
4. Sýkora Peter 1996
5. Butaš Adam 1997
6. Sojka Viktor 1997
7. Karel Filip 1997
8. Blažo Adam 1997
9. Kováčik Peter 1997
10. Pintér Peter 1997
11. Ružička Adam 1997
     
12. Sloboda Alexander 1998
13. Tkáč Peter 1998
14. Hojstrič Andrej 1998
15. Kocák Andrej 1998
16. Turanský Daniel 1998
17. Kollár Michal 1998
18. Valent Michal 1999

Tréner: Radič Róbert
Asistent:  
Vedúci družstva:  
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2012 Dynatech s.r.o.