www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk

Slávia UK Bratislava - mladší žiaci - sezóna 2013

Výsledky

1. Národná liga:
Tabuľka finálovej časti o 5-8.miesto:
5. PIRANA SC Topoľčany 6 3 2 1 72:44 8
6. Slávia PU Prešov 6 3 2 1 52:37 8
7. PVK Vrútky 6 4 0 2 49:53 8
8. Slávia UK Bratislava 6 0 0 6 39:78 0

NL 6.turnaj, Prešov, 29-30.06.2013
NL 5.turnaj, Vrútky, 01-02.06.2013

NL 4.turnaj, Topoľčany, 27-28.04.2013
PVK Vrútky - Slávia UK Bratislava 8:6 (3:0,1:2,3:1,1:3)
Slávia UK Bratislava - PIRANA SC Topoľčany 10:12 (2:4,1:3,3:2,4:3)
Slávia PU Prešov - Slávia UK Bratislava 13:3 (3:1,3:2,4:0,3:0)
NL 3.turnaj, Bratislava, 16-17.03.2013
Slávia PU Prešov - Slávia UK Bratislava 7:4 (1:1,4:1,0:2,2:0)
Slávia UK Bratislava - PIRANA SC Topoľčany 7:26 (3:8,2:7,2:6,0:5)
PVK Vrútky - Slávia UK Bratislava 12:9 (3:0,3:2,5:2,1:5)

Tabuľka po základnej časti:
1. KVP NCHZ Nováky 6 6 0 0 110:41 12
2. ŠKP Košice 6 4 0 2 74:41 8
3. Slávia PU Prešov 6 2 0 4 52:74 4
4. Slávia UK Bratislava 6 0 0 6 32:112 0
NL 2.turnaj, Nováky/Hornets Košice, 16-17.02.2013
Slávia UK Bratislava - ŠKP Košice 3:13 (0:3,1:4,1:3,1:3)
NCHZ Nováky - Slávia UK Bratislava 17:7 (3:1,1:3,8:2,5:1)
Slávia PU Prešov - Slávia UK Bratislava 11:10 (2:0,4:3,2:3,3:4)
NL 1.turnaj, ŠKP Košice/Piešťany, 26-27.01.2013
ŠKP Košice - Slávia UK Bratislava 25:3 (6:1,5:0,6:2,8:0)
Slávia UK Bratislava - Slávia PU Prešov 4:21 (0:6,1:6,1:5,2:4)
NCHZ Nováky - Slávia UK Bratislava 25:5 (9:0,4:3,6:0,3:2)

2. Národná liga:
Priebežná tabuľka:
1. KVP Kúpele Piešťany B 9 7 0 2 105:74 14
2. KVP Komárno 9 6 0 3 187:42 12
3. NEREUS Žilina 9 5 0 4 77:102 10
4. Slávia UK Bratislava B 12 5 0 7 106:166 10
5. PWPt Bratislava 9 1 0 8 70:164 2

2.NL 5.turnaj, Komárno, (pauz.Slavia UK"B") 29-30.6.2013

2.NL 4.turnaj, Žilina, (pauz.Komárno) 27-28.04.2013
PWPt Bratislava - Slávia UK Bratislava B 6:7 (1:2,1:1,3:1,1:3)
KVP Kúpele Piešťany B - Slávia UK Bratislava B 22:2 (6:0,6:0,4:2,1:1)
Slávia UK Bratislava B - NEREUS Žilina 5:14 (0:4,1:1,1:4,3:5)
2.NL 3.turnaj, Piešťany, (pauz.PWPt Bratislava) 16-17.03.2013
KVP Komárno - Slávia UK Bratislava B 0:5 ( : , : , : , : )
KVP Kúpele Piešťany B - Slávia UK Bratislava B 7:3 (3:0,1:0,0:1,3:2)
Slávia UK Bratislava B - NEREUS Žilina 9:10 (3:4,2:0,2:2,2:4)
2.NL 2.turnaj, Bratislava UK"B",(pauz.Piešťany"B"), 16-17.02.2013
PWPt Bratislava - Slávia UK Bratislava B 8:20 (2:5,4:4,1:5,1:6)
Slávia UK Bratislava B - NEREUS Žilina 11:16 (2:5,3:2,3:4,3:5)
KVP Komárno - Slávia UK Bratislava B 26:4 (8:0,7:0,6:2,5:2)
2.NL 1.turnaj, Bratislava PWPt,(pauz.Žilina), 26-27.01.2013
Slávia UK Bratislava B - KVP Komárno 9:27 (2:8,1:4,1:9,5:6)
PWPt Bratislava - Slávia UK Bratislava B 15:18 (5:7,6:3,2:5,2:3)
Slávia UK Bratislava B - KVP Kúpele Piešťany B 13:12 (2:3,1:4,5:2,5:3)


Konečná tabuľka - Zimné majstrovstvá SR:
1. NCHZ Nováky 9 9 0 0 179:48 18
2. ČH HORNETS Košice 9 8 0 1 171:43 16
3. KVP Kúpele Piešťany 9 6 1 2 116:59 13
4. ŠKP Košice 9 6 0 3 114:54 12
5. Slávia PU Prešov 9 4 1 4 76:69 9
6. PVK Vrútky 9 4 0 5 86:67 8
7. Pirana SC Topolčany 9 4 0 5 84:84 8
8. Slávia UK Bratislava 9 2 0 7 70:149 4
9. KVP Komárno 9 1 0 8 64:140 2
10. KPŠ NEREUS Žilina 9 0 0 9 17:264 0

2.časť, Nováky 14-16.12.2012
Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany 4:17 (1:7,0:1,0:6,3:3)
ČH HORNETS Košice - Slávia UK Bratislava 23:5 (7:0,6:0,5:2,5:3)
Slávia UK Bratislava - Slávia PU Prešov 5:13 (1:4,0:3,2:3,2:3)
NCHZ Nováky - Slávia UK Bratislava 28:5 (8:0,9:0,7:2,4:3)
Slávia UK Bratislava - Pirana SC Topoľčany 6:13 (2:4,2:6,1:3,1:0)
1.časť, Nováky 16-18.11.2012
KVP Komárno - Slávia UK Bratislava 11:12 (4:4,4:2,1:3,2:3)
Slávia UK Bratislava - ŠKP Košice 3:20 (0:3,1:6,2:7,0:4)
KPŠ NEREUS Žilina - Slávia UK Bratislava 6:22 (0:7,2:3,3:5,1:7)
PVK Vrútky - Slávia UK Bratislava 18:8 (7:1,5:2,4:0,2:5)


Súpiska "A" Slávia UK

p.č. meno r.n.
1. Hansstein Dávid 2000
2. Haidari Roland 2000
3. Csano Ivan 2000
4. Macko Andrej 2000
5. Bandič Leonard 2000
6. Zaťko Patrik 2000
7. Móder Daniel 2001
8. Csémy Kristián 2001
9. Sasinek Adam 2001
10. Droják Michal 2001
11. Zemanová Hana 2001
12. Bergerová Tereza 2001
13. Šaghy Tibor 2002

Tréner: Žurek Ľubomír
Asistent: Radič Peter
Vedúci družstva: Csémy Kristián

Súpiska "B" Slávia UK

p.č. meno r.n.
1. Chovanec Filip 2000
2. Donar Maximilián 2000
3. Pokorný Richard 2000
4. Végh Viktor 2000
5. Petruna Theodor 2000
6. Minarovič Jakub 2001
7. Malina David 2001
8. Botka Michal 2001
9. Titel Samuel 2001
10. Horváth Adrián 2001
11. Dalmady Adam 2001
12. Szakálová Ema 2001
13. Sečanský Martin 2002
14. Kapucza Samuel 2002
15. Hacaj Adam 2002
16. Kissová Katarína 2002

Tréner: Brišš Milan
Asistent:  
Vedúci družstva: Dóka Štefan
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2012 Dynatech s.r.o.