www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk

Slávia UK Bratislava - mladší žiaci - sezóna 2017

Výsledky

Národná liga 1-6.miesto::
Konečná tabuľka Národnej ligy o 1-6.miesto:
1. KVP Nováky 10 9 0 1 154:88 18
2. ŠK Hornets Košice 10 8 1 1 136:65 17
3. Slávia PU Prešov 10 5 1 4 128:119 11
4. KVP Komárno 10 5 0 5 122:115 10
5. Slávia UK Bratislava 10 2 0 8 73:117 4
6. KVP Kúpele Piešťany 10 0 0 10 50:149 0

NL 2.turnaj, 26-28.05.2017, Nováky
Slávia UK Bratislava - KVP Nováky 9:13 (2:5,0:4,3:2,4:2)
KVP Komárno - Slávia UK Bratislava 14:10 (3:4,3:1,3:3,5:2)
Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany 6:4 (1:1,2:1,1:1,2:1)
ŠK Hornets Košice - Slávia UK Bratislava 9:4 (4:1,3:1,1:2,1:0)
Slávia PU Prešov - Slávia UK Bratislava 13:9 (0:3,3:0,4:4,6:2)
NL 1.turnaj, 28-30.04.2017, Komárno
Slávia UK Bratislava - Slávia PU Prešov 8:12 (3:2,0:3,4:4,1:3)
KVP Nováky - Slávia UK Bratislava 19:7 (6:1,5:4,3:1,5:1)
Slávia UK Bratislava - KVP Komárno 7:13 (1:3,2:4,2:4,2:2)
KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava 6:8 (1:2,1:1,0:3,4:2)
Slávia UK Bratislava - ŠK Hornets Košice 5:14 (1:1,1:5,2:3,1:5)

Národná liga 7-10.miesto:
Konečná tabuľka Národnej ligy o 1-6.miesto:
7. KPŠ NEREUS Žilina 6 6 0 0 96:16 12
8. ŠKP Modrí Draci Košice 6 4 0 2 37:33 8
9. Piraba SC Topoľčany 6 2 0 4 68:59 4
4. KVP MK Nové Zámky 6 0 0 6 18:161 0
6. KVP Kúpele Piešťany 10 0 0 10 50:149 0

NL 2.turnaj, 27-28.05.2017, Žilina
NL 1.turnaj, 29-30.04.2017, Topoľčany

Oblastná súťaž:

Konečná tabuľka Oblastnej súťaže - západ:
1. KVP Komárno 12 12 0 0 288:72 24
2. Slávia UK Bratislava 12 9 0 3 158:98 18
3. KVP Kúpele Piešťany 12 5 0 7 128:122 10
4. Pirana SC Topoľčany 12 4 0 8 143:109 8
5. KVP MK Nové Zámky 12 0 0 12 19:335 0

OS 5.turnaj, 08-09.04.2017 Piešťany (p: N.Zámky)
Slávia UK Bratislava - Pirana SC Topoľčany 11:5 (2:1,3:1,3:1,3:2)
Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany 8:4 (3:2,3:0,1:1,1:1)
KVP Komárno - Slávia UK Bratislava 17:7 (6:1,3:1,5:1,3:4)
OS 4.turnaj, 18-19.03.2017 Topoľčany (p:Komárno)
KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava 6:9 (1:1,2:0,2:3,1:5)
Slávia UK Bratislava - Pirana SC Topoľčany 10:9 (4:3,2:2,2:2,2:2)
Slávia UK Bratislava - KVP MK Nové Zámky 17:4 (5:0,6:0,1:3,5:1)
OS 3.turnaj, 11-12.02.2017 Komárno (p:Bratislava)
OS 2.turnaj, 14-15.01.2017 Bratislava (p:Topoľčany)
KVP MK Nové Zámky - Slávia UK Bratislava 3:22 (2:5,0:7,1:6,0:4)
Slávia UK Bratislava - KVP Komárno 7:18 (2:4,1:6,2:4,2:4)
Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany 20:4 (5:1,8:0,3:2,4:1)
OS 1.turnaj, 10-11.12.2016 Nové Zámky (p:Piešťany)
Slávia UK Bratislava - KVP Komárno 13:17 (2:7,4:5,2:2,5:3)
KVP MK Nové Zámky - Slávia UK Bratislava 1:21 (0:5,0:5,0:5,1:6)
Slávia UK Bratislava - Pirana SC Topoľčany 13:10 (4:2,2:3,2:3,5:2)

Zimné majstrovstvá SR:

Tabuľka Zimných majstrovstiev SR:
1. KVP Nováky 8 7 1 0 100:56 15
2. Slávia PU Prešov 8 7 0 1 97:50 14
3. KPŠ NEREUS Žilina 7 5 2 1 64:38 12
4. KVP Komárno 8 5 0 3 81:78 10
5. ŠKP MD Košice 8 4 0 4 70:52 8
6. ŠK Hornets Košice 8 3 1 4 83:60 7
7. Pirana SC Topoľčany 8 2 0 6 41:92 4
8. Slávia UK Bratislava 8 1 0 7 58:94 2
9. KVP Kúpele Piešťany 8 0 0 8 42:116 0

ZM 2.časť spoločná, 25-27.11.2016 Nováky
Slávia PU Prešov - Slávia UK Bratislava 17:7 (7:3,2:3,6:0,2:1)
Slávia UK Bratislava - ŠKP Modrí Draci Košice 5:13 (0:3,0:5,1:3,4:2)
ŠK Hornets Košice - Slávia UK Bratislava 11:3 (3:0,2:1,2:2,4:0)
KPŠ Nereus Žilina - Slávia UK Bratislava 11:2 (3:0,2:1,5:0,1:1)
ZM 1.časť skupina západ, 04-06.11.2016 Topoľčany
KVP Komárno - Slávia UK Bratislava 14:10 (1:2,3:1,7:1,3:6)
Slávia UK Bratislava - Pirana SC Topoľčany 5:9 (1:3,1:3,3:1,0:2)
KVP Nováky - Slávia UK Bratislava 14:7 (4:0,2:2,2:2,6:3)
Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany 19:5 (8:1,3:2,5:1,3:1)

Súpiska "A" Slávia UK

1. Teplyts Leonid 2004
2. Grobár Richard 2004
3. Širka Dávid 2004
4. Kovačovič Andrej 2004
5. Kubelka Oliver 2004
6. Vojtko Tony 2004
7. Kollár Hugo 2004
8. Lednický Alex 2004
9. Vrbatovič Viktor 2004
10. Vlachovský Dávid 2004
11. Tranngoc Nhatnam 2004
12. Jurča Matej 2004
13. Černička Daniel 2005
14. Csontos Viktor 2005
15. Duga Peter 2005
16. Jalašič Denis 2005
17. Obuch Matej 2005
18. Chyžnaj Jakub 2005
19. Jelenčiak Jakub 2005
20. Sajkala Adam 2005
21. Šiagi Martin 2005
22. Neuhybel Michal 2005
23. Slašťan Dávid 2005
--- ------------------------ ------
24. Bajčev Nino 2006
25. Zubčák Alex 2006
26. Hora Samuel 2006
27. Kemencei Timo 2007

Tréner: Radič Róbert
Asistent: Trandžík Lukáš
Vedúci družstva: Slašťan Marián
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2012 Dynatech s.r.o.