www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk

Slávia UK Bratislava - 11 roční - sezóna 2008

Výsledky

Konečná tabuľka:
1. Slávia UK Bratislava 6 6 0 0 126:22 12
2. ŠK TOPVAR Topoľčany 6 5 0 1 66:28 10
3. ŠKP Košice 6 4 0 2 84:47 8
4. NEREUS Žilina 6 3 0 3 44:60 6
5. NCHZ Nováky 6 2 0 4 48:68 4
6. KVP Komárno 6 1 0 5 29:94 2
7. NEREUS Žilina 6 0 0 6 26:104 0

NL, finále, Vrútky 6.-8.6.2008
Výsledky:
ŠK TOPVAR Topoľčany - Slávia UK Bratislava 4:15 (0:5,1:3,2:3,1:4)
Slávia UK Bratislava - KVP Komárno 21:3 (6:0,5:1,7:1,3:1)
Slávia UK Bratislava - NEREUS Žilina 25:0 (5:0,9:0,7:0,9:0)
KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava 3:26 (0:8,2:4,1:8,0:6)
Slávia UK Bratislava - ŠKP Košice 19:6 (5:2,5:1,7:1,2:2)
NCHZ Nováky - Slávia UK Bratislava 6:20 (1:6,0:5,1:4,4:5)


Konečná tabuľka Oblastnej súťaže:
1. Slávia UK Bratislava 6 6 0 0 114:38 12
2. KVP Komárno 6 3 0 3 67:79 6
3. KŠK Bratislava 6 0 0 6 18:92 0

OS, 3.turnaj, Bratislava (Slávia UK) 31.5.2008
Výsledky:
Slávia UK Bratislava - KVP Komárno 21:6 (6:1,8:1,6:1,1:3)
KŠK Bratislava - KVP Komárno 2:9 (:,:,:,:)
Slávia UK Bratislava - KŠK Bratislava 14:4 (3:1,4:1,3:1,4:1)

OS, 1.turnaj, Bratislava (KŠK) 3.5.2008 (preložené z 5.4.2008)
Výsledky:
Slávia UK Bratislava - KVP Komárno 27:6 (5:1,7:2,7:0,8:3)
KŠK Bratislava - KVP Komárno 2:17 (0:6,0:5,1:4,1:2)
Slávia UK Bratislava - KŠK Bratislava 15:3 (0:0,6:3,5:0,4:0)

OS, 2.turnaj, Komárno 26.-27.4.2008
Výsledky:
KVP Komárno - Slávia UK Bratislava 5:24 (1:7,1:6,3:5,0:6)
KVP Komárno - KŠK Bratislava 24:3 (9:0,4:0,5:2,6:1)
Slávia UK Bratislava - KŠK Bratislava 13:4 (4:1,0:2,7:0,2:1)



Súpiska "A" Slávia UK

p.č. meno r.n.
1. Butaš Adam 1997
2. Prekop Leonard 1997
3. Dobossy Marián 1997
4. Sojka Viktor 1997
5. Grušpier Marek 1997
6. Plvan Peter 1997
7. Slezák Peter 1997
8. Ružička Adam 1997
9. Pavlačka Martin 1998
10. Haidari Viliam 1998
11. Tkáč Peter 1998
12. Haveta Martin 1998
13. Hojstrič Andrej 1998
14. Rozvadský Matúš 1998
15. Ondrus Jakob 1998
16. Kollár Michal 1998
17. Valent Michal 1998

Tréner: Radič Róbert
Asistent: Zvolenský Martin
Vedúci družstva: Plvan Jaroslav

Súpiska "B" KŠK

p.č. meno r.n.
1. Davídek Richard 1997
2. Šefčík Tomáš 1997
3. Gačko Tobias 1997
4. Halaj Richard 1998
5. Rajecký Michal 1998
6. Hasík Branislav 1998
7. Dúbravický Dominik 1998
8. Gvoth Martin 1998
9. Voltemar Nicolas 1998
10. Kocák Andrej 1998
11. Turanský Daniel 1998
12. Jediný Jakub 1999
13. Vido Adam 1998

Tréner: Brišš Milan
Asistent:  
Vedúci družstva:  
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2012 Dynatech s.r.o.