www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk

Slávia UK Bratislava - 11 roční - sezóna 2010

Výsledky

Majstrovstvá Slovenska, 10-13.06.2010
Konečná tabuľka Majstrovstiev SR:
1. NCHZ Nováky 8 8 0 0 96:35 16
2. Slávia PU Prešov 8 7 0 1 82:30 14
3. ČH HORNETS Košice 8 6 0 2 50:33 12
4. ŠKP Košice 8 5 0 3 90:59 10
5. KVP Komárno 8 4 0 4 69:75 8
6. PVK Vrútky 8 3 0 5 36:66 6
7. KVP Kúpele Piešťany 8 1 0 7 35:63 2
8. Slávia UK Bratislava 8 1 0 7 36:90 2
9. TOZAN SC Topoľčany 8 1 0 7 35:78 2

Výsledky:
Slávia UK Bratislava - ČH HORNETS Košice 4:13 (1:4,1:2,0:5,2:2)
PVK Vrútky - Slávia UK Bratislava 12:5 (2:1,5:0,5:2,0:2)
TOZAN SC Topoľčany - Slávia UK Bratislava 8:6 (2:2,4:1,1:1,1:2)
ŠKP Košice - Slávia UK Bratislava 16:2 (4:1,5:1,4:0,5:0)
KVP Komárno - Slávia UK Bratislava 13:6 (6:1,4:0,3:0,0:5)
NCHZ Nováky - Slávia UK Bratislava 13:3 (4:1,2:0,4:1,3:1)
Slávia UK Bratislava - Slávia PU Prešov 4:10 (1:7,0:2,2:1,1:0)
Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany 6:5 (1:0,3:0,1:4,1:1)

Konečná tabuľka Oblastnej súťaže:
1. KVP Komárno 6 6 0 0 122:31 12
2. Slávia UK Bratislava 6 3 0 3 78:65 6
3. KŠK Bratislava 6 0 0 6 21:125 0
OS, 3.turnaj, Bratilava (KŠK) 24.04.2010
Výsledky:
Slávia UK Bratislava - KŠK Bratislava 15:6 (3:1,5:3,3:2,4:0)
Slávia UK Bratislava - KVP Komárno 6:14 (2:4,1:5,2:2,1:3)
KŠK Bratislava - KVP Komárno 3:15 (1:1,1:6,0:3,1:5)
OS, 2.turnaj, Komárno 10.04.2010
Výsledky:
KVP Komárno - Slávia UK Bratislava 15:10 (3:3,6:1,1:2,5:4)
Slávia UK Bratislava - KŠK Bratislava 21:4 (5:1,8:1,5:1,3:1)
KVP Komárno - KŠK Bratislava 25:3 (6:1,6:0,5:2,8:0)
OS, 1.turnaj, Bratislava (Slavia UK) 13.3.2010
Výsledky:
Slávia UK Bratislava - KŠK Bratislava 18:4 (7:0,5:0,3:1,3:3)
KŠK Bratislava - KVP Komárno 1:31 (1:8,0:8,0:7,0:8)
Slávia UK Bratislava - KVP Komárno 8:22 (3:4,3:5,2:3,0:10)



Súpiska "A" Slávia UK

p.č. meno r.n.
1. Ciccia Riccardo 1999
2. Žitňan Matej 1999
3. Kadubec Matúš 1999
4. Medič Nikola 1999
5. Jediný Jakub 1999
6. Macko Andrej 1999
7. Ozcelebi Deniz 1999
8. Horváth Michal 1999
9. Valent Michal 1999
10. Šuška Viliam 1999
11. Pasti Frederik 1999
12. Viest Fedor 1999
13. Raýman Hugo 1999
14. Potočka Marek 1999
15. Kremnický Adrián 1999
16. Hansstein Dávid 2000
17. Malina Samuel 2000
18. Haidari Roland 2000

Tréner: Radič Peter
Asistent:  
Vedúci družstva: Strunga Samuel

Súpiska "B" KŠK

p.č. meno r.n.
1. Baťka Gabriel 1999
2. Beňo Maximilián 1999
3. Matuška Alexander 1999
4. Lovas Martin 1999
5. Zlámala Andrej 1999
6. Kmeťko Lukáš 1999
7. Petrovics Martin 1999
8. Čonga Peter 2000
9. Chorvát Oliver 2000
10. Csano Ivan 2000
11. Szász Peter 2000
12. Petruňa Theodor 2000
13. Zaťko Patrik 2000
14. Raýman Samuel 2001
15. Zemanová Hana 2001

Tréner: Brišš Milan
Asistent:  
Vedúci družstva:  
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2012 Dynatech s.r.o.