www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk

Slávia UK Bratislava - 11 roční - sezóna 2015

Výsledky

Majstrovstvá Slovenska, 25-28.06.2015

Tabuľka Oblastnej súťaže - západ:
1. KVP Nováky 8 8 0 0 149:24 24
2. Slávia PU Prešov 8 7 0 1 84:28 21
3. ŠKP Modrí draci Košice 8 5 1 2 65:44 16
4. KPŠ NEREUS Žilina 8 4 1 3 43:35 13
5. ČH HORNETS Košice 8 4 0 4 38:52 12
6. KVP Komárno 8 3 0 5 37:56 9
7. KVP Kúpele Piešťany 8 2 1 5 17:55 7
8. Slávia UK Bratislava 8 1 0 7 30:85 3
9. PIRANA SC Topoľčany 8 0 1 7 28:112 1

Výsledky:
Slávia PU Prešov - Slávia UK Bratislava 15:3 (6:1,6:1,1:0,2:1)
Slávia UK Bratislava - ČH Hornets Košice 7:8 (3:0,0:2,2:5,2:1)
KVP Nováky - Slávia UK Bratislava 32:3 (8:1,7:0,8:2,9:0)
Slávia UK Bratislava - ŠKP Modrí draci Košice 5:10 (1:3,0:2,3:2,1:3)
KPŠ NEREUS Žilina - Slávia UK Bratislava 7:2 (1:1,2:1,3:0,1:0)
Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany 2:4 (0:0,2:2,0:1,0:1)
PIRANA SC Topoľčany - Slávia UK Bratislava 1:8 (1:1,0:2,0:2,0:3)
Slávia UK Bratislava - KVP Komárno 0:8 (0:2,0:2,0:2,0:2)

Oblastná súťaž:

Tabuľka Oblastnej súťaže - západ:
1. KVP Komárno 4 4 0 0 42:24 12
2. KVP Kúpele Piešťany 4 1 0 3 27:33 3
3. Slávia UK Bratislava 4 1 0 3 23:35 3

OS, 3.turnaj, 20.6.2015 Piešťany

OS, 2.turnaj, 6.6.2015 Bratislava
KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava 6:8 (0:4,2:0,2:4,2:0)
Slávia UK Bratislava - KVP Komárno 7:11 (1:2,2:1,3:4,1:4)
OS, 1.turnaj, 11.4.2015, Komárno
KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava 9:3 (3:0,2:0,1:3,3:0)
KVP Komárno - Slávia UK Bratislava 9:5 (3:1,2:0,1:1,3:3)

Súpiska "A" Slávia UK

p.č. meno r.n.
1. Teplyts Leonid 2004
2. Moyzes Alan 2004
3. Čajkovič Samuel 2004
4. Hajzoková Lucia 2004
5. Kubelka Oliver 2004
6. Vlachovský Dávid 2004
7. Sýkora Jakub 2004
8. Jurča Matej 2004
-- ------------------------ --
9. Csontos Viktor 2005
10. Marťák Tomáš 2005
11. Jelašíč Denis 2005
12. Obuch Matej 2005
13. Jelenčiak Jakub 2005
14. Janáč Jakub 2005
15. Šiagi Martin 2005
16. Okanovičová Jasmína 2005
17. Vandová Mária 2005
18. Píža Ján 2005
19. Gaspár Lukas 2006
20. Bajčev Nino 2006
21. Makarov Yaroslav 2006

Tréner: Radič Róbert
Asistent:
Vedúci družstva:
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2012 Dynatech s.r.o.