www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk

Výsledky z turnaja plážového vodného póla Rudava - Summerbeach 2007

Muži profi
1. Bratislava-Nováky Juraj Zaťovič, Tomáš Brúder, Vlado Ozábal, Michal Gogola
2. Štyrka team Róbert Radič, Miloš Minich, Michal Brezina, Michal Hudec
3. Prague United S+S Michal Berec, Tomáš Petr, Štepán Rezek, Martin Januš
4. Hurá team Jan Novák, Petr Holeš, Martin Famera, Ondřej Šimek
5. LEDO TEAM Košice Ján Šurim Martin Palaščák, Mirko Grutka, Miško Kusko
6. Hradečtí Votroci Petr Kraťas, Michal Džunis, Jaromír Milis, Martin Díra
7. KVS Plzeň Lukáš Vondra, Radim Šmat, Vladimír Šrajer, Ladislav Kotlár
8. Bukvice z Hradce Honza Vanďa, Jirka Kaplis, Martin Beri, Lukáš Šipka
9. Jagermajtri Radoslav Kvačkaj, Dušan Holas, Miroslav Wagner, Martin Bomba
10. Táborský Housky Jakub Štech, Filip Svoboda, David Novák, Martin Poláček
11. Humři Peter Heger, Lukáš Hegrofka, Miguel Oborny, Martin Blekota

Muži verejnosť + veteráni
1. Domáci Pavol Mihalkovič, Jozef Mišík, Jakub Kováč, Štefan Dóka
2. Insbruck Basim Kováč, Pauli Kováč, Radek Jaška, Ivan Mikita
3. Plavčíci team Marián Méry, Alexander Pipiška, Marcel Solárik, Palo Hanák
4. Last minute Marcel Juriga, Eman Brúder, Alfonz Vojtek, Vlado Plvan
5. Bologna Sabadons II Bruno Campo, Stefano Lugli, Gilberto Cianfaglione, Carmelo Spanti
6. Ballpolo team Robert Horváth, Marek Sovský, Marian Oremus, Kamil Královics
7. Rumpi Peter Grus, Rasťo Sabo, Ondrej Berlanský, Peter Vrábel
8. ASD Pallanuoto Farnese Gianmarco Lupi, Luca Grassini, Paulo Franco Mereni, Silvio Gregori
9. Bologna Saadons I Diodati Luca, Stefano Scagliarini, Danilo Danisi, Gelindo Graziosi
10. TJ Elektrosvit N.Zámky Zolo Balla, Riči Proháska, Ďuro Gyarmati, ...
11. WP Piacenza Andrea Busconi, Alessandro Lodigiani, Paolo Simeone, Fabio Perani
12. Manuelone Fans ...
13. I Fattoni ...
14. Desperados ...

Ženy profi
1. Strakonické CHIQUITY Barchita Krásová, Karchita Faměrová, Verchita Bartuňková, Luchita Votavová
2. Brno I Sabina Šelleová, Eliška Podmelová, Paula Vašíčková, Lenka Havrlantová
3. Strakonické Dudáčky Alena Kovaříková, Martina Dragounová, Dita Javorská, Petra Krásová
4. Hradec Králové Anetka Hendrychová, Kačenka Kecinová, Natálka Sejkorová, Lucka Čecháková
5. Pražské Hvězdy Lenka Vopálková, Markéta Vopálková, Lenka Čásová, Marie Zamyslická
6. Pražský Výběr Markéta Maříková, Michaela Klailová, Saša Pořízková, Kamila Herberová
7. Brno II Ilona Petřvalská, Milada Schultzová, Věra Pakostová, Michaela Jašková
8. Bombastic Miroslava Královičová, Ivana Mihalkovičová, Barbora Matúšová, Dominika Kovačičová
9. WP Chiks :) Lucia Maďarová, Mária Schmucková, Eva Szapuová, Diana Žureková
10. EL-IDRISSI ...
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2012 Dynatech s.r.o.