www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
SLÁVIA UK BRATISLAVA VIŠEGRÁDSKY TURNAJ (VISEGRAD CUP) RUDAVA PLÁŽOVÉ PÓLO NÁBOR ! DIEVČATÁ, CHLAPCI KONTAKTY (CONTACTS)

Turnaje - Slávia UK Bratislava - pozvánky

 
Národná liga starší žiaci - 2.turnaj  

Slávia UK Bratislava, oddiel vodného póla Vás pozýva na 2. turnaj Národnej ligy starších žiakov, ktorý sa uskutoční v dňoch 16-18.5.2008 v krytej plavárni na Pasienkoch.

ilustračné foto Najväčší turnaj tejto sezóny v Bratislave bude organizovať domáca Slávia Uk a okrem jej družstva sa zúčastnia aj NCHZ Nováky, ŠKP Košice, KVP Komárno, ŠK TOPVAR Topoľčany a Slávia PU Prešov.

Po prvom turnaji je vo vedení družstvo z Novák, ktoré mierne prevyšuje ostatné kolektívy. Domáci, ktorí v úvode remizovali s Košicami a plece pri pleci sú s nimi na druhom mieste sa pokúsia v domácej vode vyburcovať sa k mimoriadnemu výkonu a Nováky poraziť. Ak sa im to nepodarí o titule bude prakticky rozhodnuté. Pozor si ale musia dať aj na spomínané Košice a tiež na Komárno. Bolo by však negatívnym prekvapením, ak by si s týmito súpermi v domácom prostredí neporadili. Družstvá Z Topolčian a s Prešova by nemali znamenať vážnejšiu prekážku.

Družstvo Košíc isto vyvinie veľkú snahu po druhom mieste, ktoré pri dobrom výkone v Bratislave nemusí byť nereálne. Čaká ich totiž záverečný turnaj v sezóne v domácej vode a v tej bývajú Košice tradične veľmi silné. Zdá sa, že pre Komárno by mala ostať nepopulárna "zemiaková" medaila, ale ich súboj z Bratislavou a Košicami bude isto veľmi dramatický. Nádej na skutočnú medailu však z rúk ľahko nepustia, aj keď výhoda domácej vody oboch ich súperov v boji o "bedňu" môže byť rozhodujúca.

Družstvá Topoľčian a Prešova predstavujú solídnych súperov, ktorí však pravdepodobne neohrozia pozície v prvej štvorici. Pre nich je úspechom postup do národnej ligy. V ich vzájomnom súboji, ktorý v prvom turnaji skončil zmierlivo sa očakáva neľútostný súboj. Ani jedno z nich totiž nechce obsadiť záverečnú pozíciu.

Najväčší ligový turnaj v Bratislave v tejto sezóne s účasťou najlepších Slovenských družstiev a s nádejou domácej Slávie UK na výborný výsledok by mohol prilákať aj solídnu divácku kulisu. Veríme, že svojou účasťou prispejete k dobrej atmosfére tohto turnaja.

Začiatky stretnutí:

krytá plaváreň Pasienky

piatok 16.05.2008
09,00 h. Slávia UK Bratislava - ŠKP Košice
10,00 h. NCHZ Nováky - KVP Komárno
11,00 h. Slávia PU Prešov - ŠK TOPVAR Topoľčany

18,00 h. Slávia UK Bratislava - NCHZ Nováky
19,00 h. ŠKP Košice - ŠK TOPVAR Topoľčany
20,00 h. KVP Komárno - Slávia PU Prešov

sobota 17.05.2008
14,00 h. NCHZ Nováky - ŠKP Košice
15,00 h. Slávia PU Prešov - Slávia UK Bratislava
16,00 h. ŠK TOPVAR Topoľčany - KVP Komárno

18,00 h. NCHZ Nováky - Slávia PU Prešov
19,00 h. Slávia UK Bratislava - ŠK TOPVAR Topoľčany
20,00 h. ŠKP Košice - KVP Komárno

nedeľa 18.05.2008
09,00 h. ŠK TOPVAR Topoľčany - NCHZ Nováky
10,00 h. Slávia PU Prešov - ŠKP Košice
11,00 h. KVP Komárno - Slávia UK Bratislava

pozvánka >>>


 
1.liga