www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk

Druhý ročník vodnopólového turnaju pre "olympijské nádeje" Višegrádsky turnaj 2003 pre hráčov narodených v roku 1987 a mladších

pri príležiosti memoriálu RUDOLFA ŠTOFFANA, VOJTECHA KOPAJA, ĽUDOVÍTA ŽEMBERU, STANISLAVA PLEŠKA

Bratislava, 15 - 17.8.2003, Letné kúpalisko, Matadorka, Údernícka 20, Bratislava - Petržalka

Za podpory


www.visegradfund.org

EuroTel
LETECKÁ AGENTÚRA KOLUMBUS
VICTORY SPORT
CHARDY SPORT
SYSTÉM SECURITY
C & C PARTNERS
EC HARRIS
MM TEAM
FAXCOPY
ARSB
YMCA CESTOVNÁ AGENTÚRA
DYNATECH
HOTEL DOM ŠPORTU
HOTEL FLÓRA
AIR SLOVAKIA
EKORDA
Zdr. ALNICO SERVIS
INPRE - MÉTA

MINERFIN
AGRIMEX
TETRA INVEST
SMA
PEROMA
REALEX PRINT
PROMPT
ATJK SR
SLOVPACK
ZAK
INTERCAMP
CHAMPION
ABAX
MERISAD
HSW PUBLICITY
FADaPS
BALLPOLO
ADON

PROPOZÍCIE TURNAJA

  • Na turnaji sa môžu zúčastniť hráči narodení v roku 1987 a mladší.
  • Hracia plocha a hrací čas sú v zmysle pravidiel LEN - zápasy sa budú hrať na hracej ploche pre mužov a čas bude daný v štyroch štvrtinách po 7 minút.
  • Začiatok zápasov počas do poludnia je o 8:00 h a popoludní o 18:00 h.
  • Rozplavba družstiev na zápas je za hracou plochou. Počas rozplavby nemôžu mať hráči nasadené čiapky a nesmú mať vo vode lopty.
  • Slávnostné otvorenie turnaja je v piatok o 17:45 h. Na slávnostný nástup nastúpia hráči v jednotnom úbore (tričko, župan).
  • Turnaj sa hrá na dve skupiny formou každý s každým a potom podľa dosiahnutého umiestnenia v základnej časti o postup na dvojice o konečné poradie.
  • V zápasoch o postup a konečné umiestnenie sa hrá na zlatý gól v prípade remízy.
  • Družstvo uvedené ako prvé nastupuje s bielymi čapicami vpravo.
  • Záverečné vyhodnotenie turnaja sa koná po ukončení finálového zápasu.
  • Za najlepšieho hráča a brankára turnaja hlasujú tréneri zúčastnených družstiev.
  • Žiadame dodržať ročník narodenia, aby v prípade reklamácie súpera pri kontrole pasov nevznikli nepríjemnosti.
Tréning, štvrtok - 14.8.2003 19:00 - 21:00h

ubytovanie a strava

Stredné odborné učilište strojárske
Vranovská 4851 01 Bratislava (500 metrov od kúpaliska MATADORKA)
Tel.: 00421 (2) 63812377
Večera 14.8.2003 najneskôr o 21:30 h.
Ostatné dni čas podávania stravy podľa Vašich pokynov.

Mapa bratislavy



rozhodcovia

Predseda rozhodcov:
Vlastimil Kratochvíl (Slovakia)

Podpredseda rozhodcov:
Peter Schlosser (Slovakia)

Rozhodcovia:
Ján Bohát (Slovakia)
Vlastimil Kratochvíl (Slovakia)
Peter Schlosser (Slovakia)
Emil Zvalo (Slovakia)
Ľubomír Žurek (Slovakia)

Delegát:
Ján Foriš (Slovakia)

Cenu FAIR PLAY
udeľuje rozhodcovský zbor

Účastníci turnaja

Účastníci turnaja sú:
  1. MLADOST BEČEJ (Serbia)
  2. WTS BYTOM (Poland)
  3. EVK EGER (Hungary)
  4. VK KOPER (Slovenia)
  5. STEPP PRAHA (Czech Republic)
  6. TBSE TATABÁNYA (Hungary)
  7. SLÁVIA UK BRATISLAVA "A" (Slovakia)
  8. SLÁVIA UK BRATISLAVA "B" (Slovakia)
Na základe losovania boli určené tieto skupiny:
Group-A Group-B
1. BEČEJ 1. BYTOM
2. EGER 2. KOPER
3. PRAHA 3. SLÁVIA - A
4. SLÁVIA - B 4. TATABÁNYA


Zápasy v skupinách

1. KOLO (piatok 15.8. 2003, začiatok o 08:00h)

08:00 A1-A4 BEČEJ - SLÁVIA "B"
09:00 A2-A3 EGER - PRAHA
10:00 B2-B3 BYTOM - SLÁVIA "A"
11:00 B1-B4 KOPER - TATABÁNYA

2. KOLO (piatok 15.8. 2003 začiatok o 17:45h)

SLÁVNOSTNÉ OTVORENIE - 17:45h

18:00 A4-A3 SLÁVIA "B" - PRAHA
19:00 A1-A2 BEČEJ - EGER
20:00 B4-B3 TATABÁNYA - SLÁVIA "A"
21:00 B1-B2 BYTOM - KOPER

GULÁŠ PARTY
zakončenie letnej sezóny
Len pre dospelých účastníkov turnaja, členov klubu a rodičov
Súťaž o najlepší mamičkin koláčik - 22:15h

3. KOLO (sobota 16.08. 2003, začiatok o 08:00h)

08:00 A2-A4 EGER - SLÁVIA "B"
09:00 A3-A1 PRAHA - BEČEJ
10:00 B2-B3 KOPER - SLÁVIA "A"
11:00 B1-B4 BYTOM - TATABÁNYA
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2012 Dynatech s.r.o.